2733
2739

سلام

من رشته تجربی پایه دهم هستم ، از اول سال خیلی درست نخوندم متاسفانه ولی می‌خوام از الان شروع کنم به خوندن برای امتحان نهایی که معدلم 19 به بالا بشه

من دارم برنامه می‌نویسم که از فردا یعنی 15 فروردین تا 28 اردیبهشت که 45 روز میشه کتاب هارو کامل از اول بخونم ، خلاصه می‌خوام یه برنامه 45 روزه بنویسم

الان برنامه ام اینطوری هست که  عمومی هارو مثل عربی ادبیات دینی جغرافیا آمادگی رو تو 12 روز جمع کنم و تخصصی ها زیست شیمی  فیزیک  ریاضی و زبان رو توی 33 روز باقی مونده جمع کنم  ، به نظرتون اینطوری خوبه؟

کلا به نظرتون اینطوری خوبه که عمومی هارو جدا بخونم تمام شد بعد تخصصی ها یا نه کلا عمومی و تخصصی رو باهم بخونم ؟

بعضی وقت‌ها اینقدر اذیت میکنم و شیطونی میکنم که بهم میگن مگه کِرم داری ؟ خب خواهر ، من از خاک آفریده شدم طبیعی هست که کِرم داشته باشم 😂😜 خب حالا هم کِرمم گرفته بدونم تو این همه امضا چرا امضای منو خوندی ؟؟؟

کل درس هارو سعی کن تو سی روز یه دور بخونی 

اون ۱۵ روز باقی مونده 

هر دوروز یه کتابو تموم کن 

منم شرایطم مثل توعه اینکارو میخوام کنم

یهود ستیز، ضد کمونیست، ناسیونالیست. به اتهام نژاد پرستی افتخار کنید، وقتی برای آزادی‌ِ تان مبارزه می‌ کنید ، شما را بیگانه‌ ستیز می‌ نامند . وقتی برای کشورتان مبارزه می‌ کنید ، شما را نژاد پرست می‌ خوانند . عمر این کلمات منزجر کننده به پایان رسیده است.

ببین عزیزم ، من چند دور مشاوره داشتم این نظر یکسان همشون بود که میگفتن که تو یه روز تو باید دوتا تخصصی بخونی مثلا زیست و شیمی با دوتا عمومی بعد جمع ساعت اینا حداقل باید ۵ ساعت بشه که اگه واقعا بخونی ۵ ساعتم رد میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کل درس هارو سعی کن تو سی روز یه دور بخونی  اون ۱۵ روز باقی مونده  هر دوروز یه کتابو تموم ...

آره اینم پیشنهاد خوبیه ، مرسی عزیزم ❤️

بعضی وقت‌ها اینقدر اذیت میکنم و شیطونی میکنم که بهم میگن مگه کِرم داری ؟ خب خواهر ، من از خاک آفریده شدم طبیعی هست که کِرم داشته باشم 😂😜 خب حالا هم کِرمم گرفته بدونم تو این همه امضا چرا امضای منو خوندی ؟؟؟
2728
ببین عزیزم ، من چند دور مشاوره داشتم این نظر یکسان همشون بود که میگفتن که تو یه روز تو باید دوتا تخص ...

درسته این روشی که میگی اصولی و درستش هست 

ولی یه چیزی که هست من می‌خوام روزی یه یه درس باشه چون اونطوری که چندتا مختلف بزارم بعد چند روز ولش میکنم امتحان کردم