2737
2734
عنوان

با سیاستا و حاضرجوابا بیاین کمک

264 بازدید | 36 پست

من خودم متاسفانه کم حرفم وفن بیانم فعلا ضعیفه. یه نفر هست که خودشو برتر از من میبینه اما در اصل از من پایین تره خییییلی. همیشه همیییییییشه تو صحبتاش منو تحقیر میکنه . لطفا بهم چندتا حرف و جمله و خلاصه هرچی میدونید بگید حالشو بگیرم

سکوت بهترین جوابه

از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2738
آخه بستگی داره چی بگه که بگم چی جوابشو‌ بده

نه خودم میخوام بحثو باز کنم و حالشو بگیرم. منتظر نمیمونم اون چیزی بگی

خودش از فامیلای شوهرمه مثلا گفت مرد اول مادرشو باید دوس داشته باشه بعد زنش. اول پولاشو خرج مادر میکنه بعد زنش. اول حرف و خواسته مادرشو انجام میده بعد زنش کلا با زبونش فتنه انداخته و رابطه منو شوهرم سرد و دووووور کرده

یچیزی بگو که بسوووووزه

حس می‌کنم عزت نفست پایینه به جای حاضر جوابی روی عزت نفست کار کن آخه خودمم مثل تو بودم وقتی عزت نفسم بالا رفت اونایی که آزارم می‌دادن کم کم فهمیدن تاثیری روم ندارن و خودشون کنار کشیدن البته من با تراپی مشکلم حل شد 

2706