2733
2739

سلام بچه ها خیلی خسته امممم چهارم عید رفتم سونو بهمدگفت فقط ساک تشکیل شده و ۶/ هفته و‌چند روزه درصورتیکه پریید من ۲۲ بهمن بود و نزدیکیم از اول اسفند تا ۷ اسفند بود یعنی خودم فکر میکنم ۷ اسفندی درست بود از ۴ عید همش چون دکتر زنان رفتم گفت ۳۰ درصد امکان داره تشکیل شه گریه میکنم و ناراحتم ی چند تا ریز ریزه ام قهوه ایی هم داشتم که با استراحت رفع شد به لطف خدای مهربون ،شما ها چندم رفتید سونوی قلب ،من واقعا نمیتونم کم اوردم خودم میدونم ۶ هفته ام نبود تو اذر ماه هم دو تا عمل داشتم که یکیش بخاطر اشتباه پزشکی همون روز ساعت ۱۰ شب انجام شد تروخدا با دلای پاکتون دعا کنید به ثمر برسه و قلبش تشکیل شه التماستون میکنم

مردم , وقتی به آنها خوبی می کنید معمولاً فراموش می کنند , اما وقتی اشتباهی درموردشان مرتکب می شوید , گله و شکایت را هرگز از یاد نمی برند.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من یبار اولش رفتم گفت هفته ۴ هستی ققط ساک هست، بعدش هفته دهم رفتم واسه قلب ، الان ۱۸ هفته هستم، استرس ب خودت نده، منم لکه داشتم، ان شالله حامله اس عزیزم

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ک دنیا ب دوری ز اولاد زهرا نیارزد

بتامم ۲۷ اسفند ۳۴۳۴.۲ بوده 

مردم , وقتی به آنها خوبی می کنید معمولاً فراموش می کنند , اما وقتی اشتباهی درموردشان مرتکب می شوید , گله و شکایت را هرگز از یاد نمی برند.
اگ‌گفته ساک هست، ان شالله ک حامله ای، منتظر باش دوباره بری سونو

اخه گفت جنین و چیزی تو ساک هنو‌نیس

2740
من یبار اولش رفتم گفت هفته ۴ هستی ققط ساک هست، بعدش هفته دهم رفتم واسه قلب ، الان ۱۸ هفته هستم، استر ...

اااا چقدر خوب طاقت اوردید تا ۱۰ هفته صبر کردید ااا شما لکتون چطوری بود به من گفت هفته ۶ هسی باید یی چیز تشکیل میشد گفتم اخه اصلا من شش هفته نیستم تو‌پریید و قبلش که ادم باردار نیس 😔

آخه مگه نباید ۸ هفته بری؟؟ بنظرم ۲۲ فروردین باید میرفتی، خیلی زود رفتی

خودمم میگم زود رفتم ولی اینقدر دکترا دهنشون تلخه ی دور ا جون یا بگن زود رفتی در نمیاد خدایا کارمون با این دکترا ننداز

بچه ها تو رو به هر کی میپرستید دعام کنید شب قدرم فردا شب هست واقعا التماستون میکنم منم به جدم‌میسپترمتون

من برات حمد شفا میخونم عزیزم ان شاالله قلبش تشکیل بشه و سالم و سلامت باشه التماس دعا 💚🙏

ممنون قشنگم الهی هر چی از خدا میخوای بهتون بده

کیسه زرده بود؟

نه فعلا

یعنی چیزی نگفت بعدم پررییدمم‌نپرسید کی بوده خودش زد

2706