2752
2734
عنوان

بچه ها کسایی که سه ماهه اول باردارین میشه ی دقیقه قدم سر چشمم بزارن

| مشاهده متن کامل بحث + 194 بازدید | 36 پست
نگران نباش زود رفتی

وای ممنونم دعام کن به همین وقت اذان قشنگم

مردم , وقتی به آنها خوبی می کنید معمولاً فراموش می کنند , اما وقتی اشتباهی درموردشان مرتکب می شوید , گله و شکایت را هرگز از یاد نمی برند.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چشم عزیزم انشاالله نی نیت سالم و سالم باشه و سلامت بیاد بغلت، 

ممنون مهربونم

مردم , وقتی به آنها خوبی می کنید معمولاً فراموش می کنند , اما وقتی اشتباهی درموردشان مرتکب می شوید , گله و شکایت را هرگز از یاد نمی برند.
2731
اااا چقدر خوب طاقت اوردید تا ۱۰ هفته صبر کردید ااا شما لکتون چطوری بود به من گفت هفته ۶ هسی باید یی ...

از ابندای روزی که پریود میشید سن بارداری رو‌حساب میکنن این یه قرارداده. چهارم از نظر پریودی شما پنج هفته و شش روز بودی.صبر کن دوهفته بعدش برو انشاالله که جنین دیدن بشه. من خودم تجربه یک بارداری پوچ دارم میفهممت تلخه و تحمل زمان سخته. انشاالله برای شما دیده بشه.

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از ابندای روزی که پریود میشید سن بارداری رو‌حساب میکنن این یه قرارداده. چهارم از نظر پریودی شما پنج ...

بله ولی از ۲۲ بهمن تا ۴ بهمن هم باز ۶ هفته نمیشه بعد تست بتا دادم ۲۷ ام ۳۴۳۰۰ که زده ۲ تا ۴ هفته ام دکتر میگفت خیلی ها لقاحشو دیر صورت میگیره این سونو گرافیه اصلا از من سوال نکرد چه تاریخی پریید شدی 

بهار خیلی دعام کن تروخداااااا بارداری خدا جوابتو میده قشنگممم

بله ولی از ۲۲ بهمن تا ۴ بهمن هم باز ۶ هفته نمیشه بعد تست بتا دادم ۲۷ ام ۳۴۳۰۰ که زده ۲ تا ۴ هفته ام ...

من برات حساب کردم گفتم میشدی پنج هفته و شش روز. سونوگرافی براساس اندازه ساک بارداری سن رو تخمین میزنه نه براساس پریود.شماهم‌ا‌ونموقع به حساب پریودت فقط یکروز عقب تر بودی از شش هفته.ودرواقع سن سونو با سن پریودی همخوانی داره. سونوکراف گفته ساکت به اندازه یه بارداری شش هفته ای رشد کرده که درستم گفته. فقط باید جنین روئیت میشد که باید دوهفته بعد دوباره تکرار کنی سونو رو.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
بهار خیلی دعام کن تروخداااااا بارداری خدا جوابتو میده قشنگممم

چشم عزیزم اگه قابل باشم.

ولی اگر خدایی نکرده نشد خودت رو نباز میدونم سخته چون خودمم کشیدم ولی بعدش رفتم دنبال علت و فهمیدم همسرم واریکوسل داره. چون اکثرا علتش نطفه ضعیف یا واریکوسل مرده.اما دکترا به عنوان یه اتفاق تصادفی بهش نگاه میکنن و میگن برای خیلی ها پیش میاد.بعدش هم میشه دوماه بعدش دوباره اقدام کرد. انشاالله که این اتفاق نیوفته ولی خواستم بگم ذهنتو آماده کن که شوک نشی و سریع سرپاشی.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من برات حساب کردم گفتم میشدی پنج هفته و شش روز. سونوگرافی براساس اندازه ساک بارداری سن رو تخمین میزن ...

اخه سونو زده ۶ هفته و‌۶ روز زده در صورتیکه ساکمم کوچیکه ۱۶ 

چشم عزیزم اگه قابل باشم. ولی اگر خدایی نکرده نشد خودت رو نباز میدونم سخته چون خودمم کشیدم ولی بعدش ...

انشا الله که خدا صلاحش و‌قرار بده و ببینم چون من دو تا عمل داشتم که خیلی واقعا سخت بود و‌جونی برای شکست دور ا جون دور ا جون برام نزاشته 

انشا الله که خدا صلاحش و‌قرار بده و ببینم چون من دو تا عمل داشتم که خیلی واقعا سخت بود و‌جونی برای ش ...

ایسالا به زودی زود میای خوش خبر نی نی تشکیل میشه 

کاربر سال 91هستم ولی به دلیل گم کردن نام کاربری و رمز عبور نتونستم دیگه وارد بشم 😔
ایسالا به زودی زود میای خوش خبر نی نی تشکیل میشه 

انشا الله قوربون اون دلت برم فردا سونو دارم دعام کن

انشا الله قوربون اون دلت برم فردا سونو دارم دعام کن

منم لایک کن فردا خبر بگیرم ازت ، چون خودم مثل تو بودم میدونم چقد انتظار سخته، ان شالله حامله ای عزیزممممم

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ک دنیا ب دوری ز اولاد زهرا نیارزد