2733
2734

لطفاخوب فکر کنید خوشگلا کمکم کنید

(شغل اول مشاور تلفنی بسته زبان 

کارش حضوریه از ساعت 10 تا 6 بعد از ظهر 

اینطوریه ک یسری شماره میدن ما برای تبلیغات زنگ میزنیم 

حجم تماس خیلی بالاس 200 ب بالا 

حقوق 5 تومن

یکم بدقول و دروغگو هستن. روزی ک من رفتم برای مصاحبه گفتن 8 تومن ولی خبری نبود 5 دادن. بخشی از حقوقم کرایه اسنپ میدم

... 

شغل دوم (مشاوره روانشناسی) در واقع فروش بسته های مشاورس

در روز 20 تا 30 تا تماس دارم باید راهنمایی کنم و بسته بفروشم 

خود مشتریا باهام تماس میگیرن با درخواست خودشون

بصورت دور کاری هستش از ساعت 9تا5 بعد از ظهر 

از هر فروش 20 درصد میدن که میانگین بین 5 تا 10 تومن میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

دومی 

خواهرشوهرم تو مخابرات دولتیه میگفت تلفن دیدنش کرده استعفا داد

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
ببخشید متوجه نشدم عزیزدلم

خلاصه ک روزی 200 تا تلفن زدن فاجعه هست

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2706