2737
2734
عنوان

تجربه من از شب قدر

| مشاهده متن کامل بحث + 2326 بازدید | 77 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

دعا کن منم بخشید بشم  همه نصیحتم کردن 😭😭اما از شب قدر تصمیم گرفتم دوباره متولد بشم

ان شاءالله که تولد دوباره قشنگی بهت عطا بشه

ولی دوباره متولد شدن یکسری سختیایی داره ان شاءالله به حق حضرت زینب "س همشونو با موفقیت پشت سر میزاری و عاقبت بخیر میشی

الهی خدا خیرت بده اسی مهربون انشالله امسال هم دست پر باشی و ب تک تک آرزوهات برسی 

ان شاءالله 

ان شاءالله که خدا به دل مهربون و پاک شما بهترینهارو عطا کنه و رحمت و برکت و شادی بهتون بده و خدا خودتونو عزیزانتو حفظ کنه 

2740
هیچی نمیخوام دیگه بدرک...فقط اینکه امشب بابامو ناراحت کردیم.من تا حالا از امام علی چیزی نخواستم ولی ...

خدا نکنه عزیز دلم ان شاءالله خدا شادی به دل خودتو خانوادتون بده و باعث سر بلندی و عزتشون بشید

ببخشید استارتر اینو میپرسم عزیزم: ینی هرررر گناهی انجام دادی؟میشه چنتا مثال بزنی. میخام انگیزه بگیرم ...

من به این دلیل نگفتم که گناهی که خداوند بخشید و پوشاند و عیبهای منو پوشندو نگم تا عادی نشه و یا....(از سفارشات خداونده که نگیم )

ولی من انقدر بد بودن که شما هرچی به خاطر بیاری بدون منه گنهکار همشو انجام دادم و دل مهدی فاطمه رو بد شکستم خدا منو ببخشه برام تورو خدا دعا کن 

پارسال تو همچین شبی اینقدر گریه کردم التماس خدا کردم رفته بودیم شهدا گمنام ازشون خواستم که بختم باز ...

ان شاءالله که پدرتون با امیرالمومنین"ع محشور بشند 

منم دعا میکنم عزیزم ولی بدون هرچیزی وقتی داره نا امید نشو 

2706