2733
2734
عنوان

تجربه من از شب قدر

2324 بازدید | 77 پست

سلام میدونم دیروقته ک تایپینگ میزارم ولی باید بگم من زندگیمو از شب قدر دارم ، اتفاقات قشنگ و تاب و تحملم برای حوادث هم بخاطر شب قدره ، بخاطر شب قدر پیشرفت کردم ، راهمو پیدا کردم و...

اینارو نگفتم ک از زندگیم مطلع باشید، اینارو ب این خاطر گفتم که بدونید من یه گنه کاری بودم که نه از گناه صغیره ن کبیره بیخیال نشده بودم ، خدا با  عظمتش اون شب منو خرید، و فقط یکار کنید ، توبه....(تک تک گناهاتونو ک یادتون میادو بگید ، بگید فلان کارو کردم و بد کردم ب خودم و الان وضعیتم اینه، الان نه روحی مونده نه زندگیی نه شوقی و نه...)

خودتون و همه رو ببخشید و برای کسایی که بهتون بدی کردند طلب مغفرت کنید(به این میگن استغفار)،از خدا راضی باشید،  تک تک ارزوهاتونو دقیق بگید و کم نخواهید (کم خواستن به معنای قساوت قلبه)،  برای خودتون خوبی قائل نباشید نگید من یه عالم کار خوب کردم بلکه امشب با دست خالیه خالی و تضرع برید ،   برای ظهور و مردم فلسطین دعا کنید از ائمه کمک بخواهید و لعنت کنید دشمنانشونو  حُب ائمه رو داشته باشید ، از رحمت خدا نا امید نشید و بلکه تسبیح خدارو بگید مثل ذکر الله اکبر یا سبحان الله و.. برای عاقبت بخیریتون دعا کنید 

برای نائب اقا هم دعا کنید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیز گلم خدا چقدر شما رو دوست داشته بهتون توجه کرده الهی حاجتمندا و گرفتارذ دست خالی  برنگردن ، کاش اون جوونهای که داره اعتقادش ن کمرنگ میشه برگردن به طرف خدا، خدایا دستامونو بگیر، تورو خدا برا منم دعا کنید

2740
عزیز گلم خدا چقدر شما رو دوست داشته بهتون توجه کرده الهی حاجتمندا و گرفتارذ دست خالی  برنگردن ، ...

ان شاءالله عزیزم ان شاءالله 

از بزرگی خدا بوده

هممونو دوست داره به والله 

دعا کنید جوونامون از فیتنه های اخر زمانی در امان الله باشند

دعا کن منم بخشید بشم 

همه نصیحتم کردن 😭😭اما از شب قدر تصمیم گرفتم دوباره متولد بشم 

لبه ی پرتگاه ایستاده بودم... خسته و ناامید دستانم را باز کردم تا بپرم ... اشک هام سرازیر شده بود قبل اینکه بیفتم بابا مچ دستم را گرفت و گفت کجا میخوای بری ؟ مگه خودت رو بهم نسپردی ؟ وقتی بابا من رو از پرتگاه کشید بالا خودم رو بغلش انداختم و در حالی که گریه میکردم گفتم تروخدا بابا تنهام نذار دیگه نمیتونم ادامه بدم 
2706