2733
2739

سلام دوستان کسی از این جوانه گندم برای چاقی استفاده کرده؟هم صورت هم بدن

و اینکه قعطش که کردین برگشت؟

اگه نه بگید چطور مصرف کردید که دائمی بوده براتون

قرص گین آپ بخور من الان چهار روزه میخورم اشتهام زیاد شده ، قبلش کلی ازین پودرا استفاده کردم هیچ تأثیری نداشت 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اکثرا میگن فقط صورتو چاق میکنه ولی اگه بخواد چاق کنه همه جا چاق میشه  رد یاب نداره بره هرجا ما ...

آره تعریفشم میدن و ظاهرا بدون عوارضه اما میخوام بدونم برگشت داره یا نه ؟اگه داره باید چیکار کنیم برنگرده

آره تعریفشم میدن و ظاهرا بدون عوارضه اما میخوام بدونم برگشت داره یا نه ؟اگه داره باید چیکار کنیم برن ...

آره چاق میکنه با شیر موز بخور ،بستنی و آجیل و خرما و عسل ،خامه ،کنجد ،هرچی تو یخچال داشتین بریز توش😂

سمنو هم خیلی خوبه 

ببین اگه در حالت عادی چاق که میشی زود همونو لاغر نمیشی اوکیه 

اینایی که میگن برمیگرده به خاطر اینه که همش مواد مضره مثلا کورتون دارن باعث میشه فقط پف کنی بعد که قطع میشه پفت میخوابه و وزن کم میکنی 

2740