2752
2734

بچها حالا  ما خانوما از این مورد سمای نینی سایت توی جمعای خانومانه به ندرت پیدا میشه 

ولی مثلا یک‌مرد ک هیچ ایده ایی نداره یهویی با این حجم از سم های خنده دار رو به رو میشه به نظرتون واکنششون چیه؟  به نظرم باید خیلی تعجب کنن  

اگر میخواین دعوا کنین ک اره نباید وجود داشته باشن و خاله زنکن و فلان خواهشا کامنت نذارید 

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس چی بگیم 

از دلقک بازیهاشون تو اینستا مشخص کی ن و چطورن

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
2731

واقعا خیلی جای عجیبی هست براشون فکر کن الان من برم تو جمع مردا .با سیل عظیمی از بحثای راجب ماشین و موتور و چیزای فنی روبرو بشم هیچی سر در نمیارم 😂

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
میدونین چی برا من یکی عجیب اینگه کل تاپیکا خواهرشوهر و مادر شوهر و تاپیک در مورد برادر شوهر و پدرش ...

وای اینا اصلا مشکلات ریشه داریه نمیتونم توضیح بدم از قدیم بوده

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈
واقعا خیلی جای عجیبی هست براشون فکر کن الان من برم تو جمع مردا .با سیل عظیمی از بحثای راجب ماشین و م ...

دقیقااا همینجوریه براشون 

یک جورایی حق میدم براشون جالب باشه سایت

یاد سید علی انداختیم😂😂😂

نمی شناسم من اینستا ندارم ولی گاهی پسرم ازشون کلیپ میزاره میگم اینها چقد سم ن😑😅

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
فضای این سایت با روحیات آقایون جور در نمیاد، یه بار همسرم کنارم نشسته بود من سایتو باز کردم، عنوانار ...

وای منم پسر خالم از وقتی ک فهمیده توی سایت اکانت دارم 

یکسره مسخره ام میکنه 

هر دفعه ک میبینتم میگه از سایت چخبر کسی مادرشوهرشو نکشته😂

دقیقااا همینجوریه براشون  یک جورایی حق میدم براشون جالب باشه سایت

هم جالبه براشون هم عصبی کننده 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

خود من موافق حضور آقایون هستم ، چرا ؟!

چون این روزا به جهت بالا رفتن آمار طلاق ، بیماری ، فوت و شاغل بودن خانوم خونه ، وظیفه‌ی نگهداری از بچه به عهده‌ی پدرای جوونه! پدرهایی که مجبورن مثل یه مادر مسائل مربوط به نگهداری از بچه‌ رو بلد باشن اما به دلیل عدم آموزش ، با مشکلات زیادی مواجه میشن! این پدرها معمولا اوایل کار با تماس با مادر و خواهر سعی می‌کنن مشکلشون رو حل کنن اما مگه چندبار میتونن مزاحم دیگران بشن؟! یا اصلا مگه ممکنه که وقت و بی‌وقت با دیگران تماس بگیرن! اینه که معمولاً با جستجوی مشکلشون با سایت آشنا میشن و بعدم برای مطرح کردن موضوع ، اقدام به ساخت اکانت کاربری می‌کنن! خود منم اولین بار بخاطر بچه‌ی دوستم اومدم توی این سایت.

از اون به بعدم دیدم بالاخره برای آینده خودمم خوبه! حتی جدا از بچه‌داری ، خیلی از مشکلاتی رو می‌بینم خانوما اینجا مطرح می‌کنن که قبلاً اصلا نمی‌دونستم ! برای همین تو سایت موندم.
تازه همین‌هایی که به حضور آقایون گیر میدن خودشون طرفدار برابری حقوق زن و مرد هستن😂 و نمی‌دونن که خیلی از این اکانت‌های ظاهراً زنونه ، در واقع آقا هستن ☺️. حالا باز خوبه ما با اکانت مردونه میایم.

بعد وقتی خود سایت ورود آقایون رو آزاد اعلام کرده یعنی چی؟ یعنی بررسی شده! 

هرچند بعضیا هنوزم توهین می‌کنن که البته :

از کوزه همان برون تراود که در اوست!

یه پسر خوب ☺️. آدما درست وقتی ترکت می‌کنن که می‌دونن بودنشون برات مهم شده ...
وای منم پسر خالم از وقتی ک فهمیده توی سایت اکانت دارم  یکسره مسخره ام میکنه  هر دفعه ک م ...

بگو مادرشوهرشون رو نکشتن ولی امکان داره چند وقت دیگه خودم تایپک بزنم بگم پسر خالمو پخ پخ کردم کجا بندازمش پام گیر نباشه 😂

2706