2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سوابق تحصیلی بنویس خب اگه اونی که خواستی با کنکور نشد🤔

عزیزم چجوری باید سوابق تحصیلی بنویسیم؟ممنون میشم بگی

کسی سوال میکند بخاطر چه زنده ای؟؟ و من برای زندگی تو را بهانه میکنم   
خب خانوادت میدونن دیگه پشتی دیگه چه خجالتی؟

عزیزم هزینه ها خیلی زیاد شده در سال دو نوبت کنکور هست از طرفی ترمیم معدل 

بعد من یه مادر دارم اونم سواددنداره که بکم پیگیره

2731
سلام من کاملا درکتون میکنم به علاوه اینده من دیگه سوخته🙂 اگه مشکلی نداری و بد نمیدونی بدون هیچ چشم ...

سلام عزیزم چند سالته حس میکنم کوچولویی من از کنکوری ها یا دانش آموزا چیزی نمیخوام

عزیزم اعلام میشه از طرف سازمان سنجش تایمش دفترچش میخونی انتخاب رشته میکنی منتظر اعلام نتایجش میمونی ...

ممنون ❤️

کسی سوال میکند بخاطر چه زنده ای؟؟ و من برای زندگی تو را بهانه میکنم   
نه همین امروز ثبت نام کن  بعدش هزینه خیلی زیاد میشه برا کنکور اردیبهشت فک کنم تا 600 تومن رف

واقعنی؟؟؟؟

منم دیروز گفتم بابام گف چک دارم بزنم خرده میشه پولم چکش پس فرداس منم گفنم بمونه بعدا یعنی خیییلی زیاد میشه؟خودم دارم ولی نقده 

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود
واقعنی؟؟؟؟ منم دیروز گفتم بابام گف چک دارم بزنم خرده میشه پولم چکش پس فرداس منم گفنم بمونه بعدا یعن ...

آره همیشه همینجوریه در حد 100تومن 200 تومن میاد روش 

ولی برا کنکور اردیبهشت یهو از 200 کردنش 600 خیلی زوره 

و من اندیشه کنان غرق در این پندارم، خدای عالم ، ز چه رو در همه باغچه ها سیب نکاشت؟ 
سلام عزیزم چند سالته حس میکنم کوچولویی من از کنکوری ها یا دانش آموزا چیزی نمیخوام

نه دانشجو ترم دوعم 

تفاوتی نداره نگران نباش من چیزی برای از دست دادن ندارم دیگه اگر خواستی بگو 

fIVe🩵... جهانی که ایجاد کرده‌ایم، حاصل فرآیندی از تفکر ماست و تا زمانی که طرز تفکرمان را تغییر نداده‌ایم، جهان نیز تغییر نخواهد کرد.آلبرت انشتین (Albert Einstein)
2706