2733
2734
آها ممنونم  میتونم تو خونه هم ثبت نام کنم ؟

خواهش گلی

آره فقط باید عکستو اسکن کنی که اگه اونم میدونی عالیه

وگرنه بری کافی نت خیالت راحت تره

واسه خوب کردن حال آدما لازم نیست حتما دکتر باشی؛ یه ذره مهربون باشی کافیه:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم من خودم کنکوری ام میدونم چقدر داری استرس میکشی اگه مشکلی نداری و بد نمیدونی واقعا دوستانه ...

سلام عزیزم نه گلم شرمنده نکن من از خانما کمک خواستم حالا هم که تا ۱۶ام تمدید شده یه کاربش میکنم

2731
نه برای آزمون میگم😁 میگم آماده ای ؟؟؟ خوب میخونی؟ عربی ریاضی اینات خوبه؟؟

بگی نگی 

ریاضی که حذف کردم پاریال منفی زدم نزدنش بهتر بود 

عربی هم خوبه پارسال پنجاه درصد زدم

سلام من کاملا درکتون میکنم به علاوه اینده من دیگه سوخته🙂 اگه مشکلی نداری و بد نمیدونی بدون هیچ چشم داشتی میتونم هزینشو بفرستم برات اگه مشکلی نداری البته ببخشید بدون هیچ چشم داشتی گفتم

fIVe🩵... جهانی که ایجاد کرده‌ایم، حاصل فرآیندی از تفکر ماست و تا زمانی که طرز تفکرمان را تغییر نداده‌ایم، جهان نیز تغییر نخواهد کرد.آلبرت انشتین (Albert Einstein)
سلام عزیزم نه گلم شرمنده نکن من از خانما کمک خواستم حالا هم که تا ۱۶ام تمدید شده یه کاربش میکنم

نه همین امروز ثبت نام کن 

بعدش هزینه خیلی زیاد میشه برا کنکور اردیبهشت فک کنم تا 600 تومن رف

و من اندیشه کنان غرق در این پندارم، خدای عالم ، ز چه رو در همه باغچه ها سیب نکاشت؟ 
2706