2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره بعضیاشون

یــک عــــاشــق آبـی💙 دنیای آبی خیلی قشنگه🌃من هم مثل شازده کوچولو سیاره ی خودمو دارم🌆همه میگن آبی رنگ پسرونس، اما دنیای من دنیای جادوی آبی، شیطان آبی، درک غم و فهم عشق هست🌌 حق داری منو درک نکنی، درکت میکنم🙂💙
2742
2740

بعضي دعانويسا حتى آيات قران با خون ماهيانه زن مينويسن بنظرت براشون مهمه كه تو اين كار كنن يانه؟

همه جادوگران وكاهنان رمالان(دعانويسا) تو حكم يكي هستن  واز دايره اسلام خارجن 

اون دعانويساي كه شما ميشناسيد دعانويساي فيكن از اين امور سر در نميارن فقط از كتاب يا اينترنت يه سري طلسم تحويلتون ميدنو به سلامت حالا خوبه اين شياداي فيك فقط پولتنو بالا ميزنن اما اونايي كه واقعا ساحر هستن هم دنيا وهم آخرت فرد تباه ميكنن 

ن باباها الکی ..‌‌کو بده ....اسم ش ماه خداس....🤣🤣🤣🤣🤣ما که هرچی میخایم خدا میگه بیا 👍

شاید حاجتی که برات خیری توش نیست

شایدباایمان کامل ازخدا حاجتتونمیخوای

شاید فلن زوده که حاجت رواشی

شایدگناهات نمیزارن حاجت رواشی وهزارتا چرای دیگ

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
شاید حاجتی که برات خیری توش نیست شایدباایمان کامل ازخدا حاجتتونمیخوای شاید فلن زوده که حاجت رواشی ...

مثلا من کار خوب میخام، گناهم نمیکنم ، دل کسی رو هم نمیشکنم ....یا مثلا ازدواج موفق ، برا خدا خیلی سخته؟

خدا نمیخاد بده، اصلا خدا بین بنده هاش فرق میزاده بعضیا رو ویژه دوست داره.... وگرنه همه که بد و گناهکار نمیشن...

شاید حاجتی که برات خیری توش نیست شایدباایمان کامل ازخدا حاجتتونمیخوای شاید فلن زوده که حاجت رواشی ...

برام دعا کن ....شاید تو به خدا نزدیک تری، شاید خدا صداتو شنید برامنم دعا کن 🙏🏻

مثلا من کار خوب میخام، گناهم نمیکنم ، دل کسی رو هم نمیشکنم ....یا مثلا ازدواج موفق ، برا خدا خیلی سخ ...

همین که نظرت درمورد خدااینجوریه باعث میشی حاجت روات نکنه:)

(هرچندخدا مهربون ترازاین حرفاست حتی تواوج گناهکار بودنمون بهمون کمک کمک میکنه)

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
همین که نظرت درمورد خدااینجوریه باعث میشی حاجت روات نکنه:) (هرچندخدا مهربون ترازاین حرفاست حتی تواو ...

الکی نمیگم دور و برم زیاد هست، مثلا من یکنفر خیلی دوست داشتم، هرچی بخدا اصرار کردم ، نذر و نیاز کردم، بهج ندادش‌...یادخیلی چیزای دیگه

2706