2733
2739

خیلی ترک خورده شکمم چه کرم یا ژلی استفاده کردین؟

نتیجه هم داد؟

آرزویت را برآورد میکند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی میگریاند . . .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برم لیزر؟

این کرما هیچکدوم فایده نداره؟

من زایمان اولمه برا دومی دوباره باید برم لیزر؟

آرزویت را برآورد میکند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی میگریاند . . .
2731

سلام ،من پوست خیلی حساس و نازکی دارم ، حتی رگهام زیر پوستم مشخصه و پوستمم خشکه. الان هفته 17 هستم ولی هنوز ترک و کشیدگی ها شروع نشدن.از هفته چندم کشیدگی ها و قرمزی ها مشخص میشه؟ فکر میکنید هرروز روغن زیتون و کرم ترک بزنم باعث کمتر بودن ترکها و قرمزی ها بشه؟ 

فرشته کوچولوی من هدیه خدا برای پرواز من به آسمونه   
من پوستم نسبت به جاي زخم خوب بود جاش زود ميرفت واسه تركام كرم ترك بعد زايمان ماستلا گرفتم كاملا بي رنگ شد الان اصلا مشخص نسيت

سلام عزیزم ، پوستتون چربه یا خشک؟ 

2738
من شنیدم بایو اویل خیییلی خوبهامتحانش کن عزیزم34 تومنه

یه کرم بهم پیشنهاد دادن اسمش Pregnacare هست فعلا اونو میزنم مال انگلیس هست ولی نتیجه شو نمیدونم ، چون هنوز ترکام شروع نشدن

سلام دوستان من اقدام به بارداری کرد الان دوهفته میشه زیرشکمم خیلی دردمیگیره هنوزدکترنرفتم چون اون ماه اخرین بار18اردیبهشت پریودشدم واس همین منتظرم ببین اینماه پریودمیشم یانه باردارهستم یانه شمامیدونیددلیل دردزیرشکمم بخاطرچیه لطفاراهنماییم کنید.

سلام دوستان

من شنیدم تنها چیزی که برای ترک شکم خوبه اینه که از همون ماه اول دوم هر شب حسابی با روغن زیتون شکمتونو چرب کنید.

ماه های بالاتر بیشتر از روزی یک بار هم باشه خوبه.

من تازه اول راهم دارم امتحان می کنم.  

2706