2737
2734
سلام ،من پوست خیلی حساس و نازکی دارم ، حتی رگهام زیر پوستم مشخصه و پوستمم خشکه. الان هفته 17 هستم ول ...

سلام من از 27 هفته شروع کرد به ترک خوردن از خیلیام شنیدم که روغن زیتون و کرم تاثیری نداره 

دیذوز یه ويدئو از استاد خیراندیش دیدم گفته بود روغن دنبه بزنید هرروز ترک نخورید.

حالا من میخوام درست کنم بزنم😁😁😁

واسه بعدشم گفت روغن رازیانه (اصلش اگه گیرتون بیاد)

البته تغذیه خیلی مهمه اگه غذاهای خشک بخورید پوستتون هم از درون خشکه و ترک میخوره، نصفش به تغذیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من از 27 هفته شروع کرد به ترک خوردن از خیلیام شنیدم که روغن زیتون و کرم تاثیری نداره 

تا حالا هیچ دکتر یا متخصصی ندیدم بگه روغن زیتون بمال 

نمیدونم از کجا بین مردم رایج شده😯

روغن زیتون اصلا طبعش خشکه به نظرم بدتر مستعد ترک میکنه.

دکترم به من گفت روغن بادوم شیرین بمال 

تازه به کل کمر و شکم و پهلوها و  حوالی.. هرشب

دیذوز یه ويدئو از استاد خیراندیش دیدم گفته بود روغن دنبه بزنید هرروز ترک نخورید. حالا من میخوام درس ...

عزيزم شما روغن دنبه استفاده كردي خوب بود؟ من هفته ٢٧ هستم تازه دوتا ترك كوچيك ديدم شروع كردم روغن دنبه زدن ولي ميترسم فايده نداشته باشع

2728
عزيزم شما روغن دنبه استفاده كردي خوب بود؟ من هفته ٢٧ هستم تازه دوتا ترك كوچيك ديدم شروع كردم روغن دن ...

من نزدم، روغن بادوم و پسته میزدم 

ولی پشیمونم کاش دنبه هم میزدم شاید ترک نمیخوردم

خیلی دیر داری شروع میکنی عزیزم، باید از ماه دوم شروع کنی الان هفت ماهته

ولی به هرحال چرب کن، حداقل باعث میشه نخاری چون ماه نه اونقدر پوست میخاره که خون میاد، من چون دائم چرب کرده بودم حداقل نخاریدم

من نزدم، روغن بادوم و پسته میزدم  ولی پشیمونم کاش دنبه هم میزدم شاید ترک نمیخوردم خیلی دیر دا ...

من از ماه اول روغن زيتون و روغن بادام شيرين ميزدم الان ٣شبه شروع كردم روغن دنبه زدن ولي خيلي بو ميده 😭😭