2737
2739
رفتار اونا طبیعیه..بچه هیجده ساله متاهل باشه..برای ماهم عادی نیست.

دیگه ازدواج تصمیم و انتخاب خودم بود خیلیم راضیم

سلامممم من سارام😁۱۸ سالمه و متاهلم❤️🥲منتظر کوچولویی هستم ک خدا به مامان و بابام داده🥳💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من اختلاف سنی کم تر از اینم دیدم!!

یه مردی متولد ۱۳۶۹ بود پسر ۱۸ ساله داشت.   

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................//در انتظار دو تا دخمل فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!
شوهر من ۳۸ عه میگه برای بچه داری زوده 😂😂😂😂

بابای من بچه دومش تو راهه منم ک اطدواج کردم  

سلامممم من سارام😁۱۸ سالمه و متاهلم❤️🥲منتظر کوچولویی هستم ک خدا به مامان و بابام داده🥳💚
دیگه ازدواج تصمیم و انتخاب خودم بود خیلیم راضیم

اوکی مبارکت باشه..پس فردا نیای تاپیک بی سیاستی و بچه بازیتو باهمسر بزنی خانم عاقل.

همیشه برای ماندن دلیل هست..وبرای رفتن بهانه..
2740
من با بابام رفتم کفش بخرم ،مغازه داره فکر کرد شوهرمه  انقد تعجب کرد پدرو دخترییم. بیست سال اختل ...

اختلاف سن کم واقعا خوبه منم بابام الصلا بهش نمیخوره دخترش 18 ساله باشه

37

بابای من ۱۸ سالگی ازدواج کرده بوده😐

الان ۴۸ سالشونه آبجیمم ۲۹ 

یا صاحب الزمان                                                     تو که یک گوشه چشمت غم عالم ببرد / حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد
چطوری بابات 37 سالشونه، اون موقع شما 18سالته، مگه بابات چند سالگی داماد شده، یعنی 16 یا 17 سالگی؟؟؟؟ ...

بله 16 سالگی ازدواج کردن 18 سالگی بابام من دنیا اومده بودم

اوکی مبارکت باشه..پس فردا نیای تاپیک بی سیاستی و بچه بازیتو باهمسر بزنی خانم عاقل.

فعلا ک بسیار زندگی خوب و ارومی دارم به اون درجه از عاقل بودنم رسیدم ک بگم زندگی بقیه به من مربوط نیست 

2706