2737
2739
عنوان

تعویض شناسنامه متولدین ۸۸

371 بازدید | 13 پست

متولد نیمه دوم سال ۸۸ میتونند بعد عید به تعویض شناسنامه و اقدام به کارت ملی کنند.؟.

King آرش 🤍کسی چه می‌داند فردا چگونه روزی است؟روزی پسرعموی دامپزشکمو مسخره میکردم بخاطر اینکه نتونست از پزشکی انسان دربیاد ولی دامپزشک شد کسی چه میدونست  الان بشه بند بند وجودم؟؟🤍
اگه پانزده سالتو تموم کردی میتونی شناسنامه آن و عکس دار کنی  ولی کارت ملی برای هیجده به بعده

نه کارت ملی هم میتونه درخواست بده هرچی سریع تر هم اقدام کنه برای کارت ملی زودتر به دستش میرسه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه پانزده سالتو تموم کردی میتونی شناسنامه آن و عکس دار کنی  ولی کارت ملی برای هیجده به بعده

خودم نمیگم.     ولی من ۱۵ سالم بود به کارت ملی اقوام کردم و ۱۸ سالگیم اومد.  ولی  این شناسنامه رو نمیدونم خودم ۱۶ سالگی اقدام کردم ولی اصلش ۱۵ ساله هست  خواهر کوچیکم میخواییم اقدام کنیم میخواستم بعد عید میشه

King آرش 🤍کسی چه می‌داند فردا چگونه روزی است؟روزی پسرعموی دامپزشکمو مسخره میکردم بخاطر اینکه نتونست از پزشکی انسان دربیاد ولی دامپزشک شد کسی چه میدونست  الان بشه بند بند وجودم؟؟🤍
2742
نه کارت ملی هم میتونه درخواست بده هرچی سریع تر هم اقدام کنه برای کارت ملی زودتر به دستش میرسه

من پارسال که شانزده تازه رفته بودم رفتم بهم یه تیکه کاغذ دادن که اصلا بدرد نمیخوره

کارت ملی خودش بعد هیجده میاد دستت 

بهترین کار همینه که فقط به فکر خودت باشی  

شناسنانه چی؟؟؟بعد عید میشه؟؟

خودم نمیگم.     ولی من ۱۵ سالم بود به کارت ملی اقوام کردم و ۱۸ سالگیم اومد.  ولی &nbs ...

آره کارت ملی همینطوره 

ولی شناسنامه پانزده تمام میتونید اقدام کنید

بهترین کار همینه که فقط به فکر خودت باشی  
2740
آره کارت ملی همینطوره  ولی شناسنامه پانزده تمام میتونید اقدام کنید

اخه یه فامیلی داشتیم  متولد ۸۳ بود. چند سال پیش کلاس نهم بود. و نیمه اول و هنوز ۱۵ تمام نشده بود  و مهرماه اقدام به شناسنانه کرد و بهمن به دستش رسید 

شناسنانه چی؟؟؟بعد عید میشه؟؟

شناسنامه هم از پایان ۱۵سالگی می‌تونه و بیشتر مواقع هم خود مدرسه بهشون میگه که عکس بیارین مهر کنیم و با همون عکس ها شناسنامه هارو عکس دار میکنند و بیشتر مواقع هم اخر سال نهم هستش اگر کلاس نهمیه حتما بعد عید دنبال کاراش باشین که تابستون به دستتون برسه موقع ثبت نام شناسنامه عکس دار میخوان ازتون 

شناسنامه هم از پایان ۱۵سالگی می‌تونه و بیشتر مواقع هم خود مدرسه بهشون میگه که عکس بیارین مهر کنیم و ...

کلاس هشتمه متولد اسفند ۸۸ هستش

من پارسال که شانزده تازه رفته بودم رفتم بهم یه تیکه کاغذ دادن که اصلا بدرد نمیخوره کارت ملی خودش بع ...

ارع ولی اون تیکه کاغذو هر جا رفتی و کار اداری داشتی باید همراهت باشه وقتی بهت دادن چون تا موقع اومدن کارت ملی این حکم کارت ملیو داره