2733
2734

سلام خانوما 

به دلم افتاده این ماه رمضون یه ختم یا نذر یا دعا و زیارت مجربی برای حاجتم انجام بدم ، تا خدا بهمون فرزند نیکی بده 

چه چیزی بنظرتون می رسه که مجرب باشه ، ممنون میشم اگه میدوتید دریغ نکنید خدا خیرتون بده 

چله زیارت عاشورا به روش حاج آقا حق شناس بردار خیلییییی محربه و سخت ولی کلا یکساعته چون با صد لعن و صد سلامه اگه دوطت داشتی بگو کانالش را هم بهت بدم که کسایی را که حاحت گرفتن میزنن تو کانال 

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چله زیارت عاشورا به روش حاج آقا حق شناس بردار خیلییییی محربه و سخت ولی کلا یکساعته چون با صد لعن و صد سلامه اگه دوطت داشتی بگو کانالش را هم بهت بدم که کسایی را که حاحت گرفتن میزنن تو کانال

آره منا جون بده که خیلی محتاجم 

خیر ببینی 

2740

فاصله بین تل گرام و جو ین چت را بردار چون اخطار میداد تو نی نی یایت اینجوری گذاشتم کانال معنوی خوبیه واقعا ایمان دادم منم یکی از بچه های اینجا معرفی کرد طریقه خوندن چله هم تو کانال هست موفق باشی و حاجت روا بشی التماس دعا

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘

یه سوال دوستان. زیارت عاشورا رو به این روش میخوام ختم کنم اما بعضی روزها مسافرتم. وقت نمیشه.  به نظرتون میشه مثلا روزی چند مرتبه بخونم؟ طوری که 40 تا زیارت عاشورا تو کمتر از 40 روز تموم شه یا حتما باید چهل روز متوالی باشه؟ ضمنا تو روزایی که پاک نیستم چطور؟ 

صدای قلب نیست. صدای پای توست که در سینه ام می دوی... کافیست کمی خسته شوی؛ کافیست بایستی؛