2733
2734

سلام منی که بالیزر جواب نمیگیرم چجوری دست وپاهامو تمیزکنم خیلی رومخمه ژیلت دوس ندارم موبرم زود درمیاد

لبخند بزن چون لایق لبخندی😊تو لایق یه زندگی شاد هستی😌زندگیت به لبخندای تو احتیاج داره به قوی بودن تو . . .🌻💛 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
موم کنز خوبه وکس هم ازین مرواریدی ها

فرق موم و وکس چیه مگه یکی نیستن؟

لبخند بزن چون لایق لبخندی😊تو لایق یه زندگی شاد هستی😌زندگیت به لبخندای تو احتیاج داره به قوی بودن تو . . .🌻💛 
2740
منم کمرنگه یعنی اگه برم فایده نداره؟

بمن گف نه نمیدونم همه دستگاه ها اینطورن یانه

فرق موم و وکس چیه مگه یکی نیستن؟

موم رو باید با پد بکنی ولی وکس خودش سرد میشه رو موضع بر خلاف جهت میکنی بزنی نت ویدئو هاش میاد یا اگه اینستاگرام داری ببین قلقش دستت بیاد باید دستت سریع باشه اگرم سختت بود و تسلط نداشتی برو آرایشگاه یا از مادر و خواهرت کمک بگیر 

نـــور بر تاریکی پیـــروز است... ✨
موم رو باید با پد بکنی ولی وکس خودش سرد میشه رو موضع بر خلاف جهت میکنی بزنی نت ویدئو هاش میاد یا اگه ...

اها مرسی عزیزم کدومش قیمت مناسبتر وگیاهیه؟

راستش من خیلی وقته نخریدم چون لیزر میرم بزنی دی جی کالا رنج قیمتش دستت میاد 

منم دلم میخاس لیزر کنم 

یعنی این‌همه ادم‌میرن لیزر همه موهای دست وپاشون یعنی زیاد و پرپشته که نتیجه میگیرن🙄

منم دلم میخاس لیزر کنم  یعنی این‌همه ادم‌میرن لیزر همه موهای دست وپاشون یعنی زیاد و پرپشته که ...

من شنیدم دستگاه های جدید عین سایناشور روی موی نازک و حتی بور جواب میده بازم تحقیق کن ببین اگه اوکیه برو

من با کندلا میرم اپراتورم اصلا قسمت‌های کرکی رو شات نمیزنه 

نـــور بر تاریکی پیـــروز است... ✨
من شنیدم دستگاه های جدید عین سایناشور روی موی نازک و حتی بور جواب میده بازم تحقیق کن ببین اگه اوکیه ...

مرسی عزیزم

2706