2737
2739

من شوهرم قبل از من با زنی در ارتباط بوده ک به گفته خودش از اتاق مجردی اورده بودتش خاک توسرش حالا بعد چهارسال زندگی میگه و بچه هم یکی دارم ممکنه اون مبتلا شده باشه و منم ازش گرفته باشم خیلی نگرانم زگیل ک ندارم ممکنه ناقل باشیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

عزیزم علامتش زگیله که به ناحیه تناسلی خودت یا شوهرت یا داخل واژنت بزنه

ممکنه نهفته باشه

ولی چیزی نیست نگران نباش

اول برو دکتر پاپ اسمیر اچ پی وی مینویسه

بعدم گارداسیل بزن اگه بودجه اشو داری

مطمعنی اچ پی وی چک میشه من یادم رفته چون دقیقا بعد هربار رابطه دچار عفونت میشم بااینکه از ک ا ن دوم ...

همسرت هیچ علائمی نداره؟اصلا از کجا معلوم اون خانمی که همسرتون باهاش بوده زگیل داشته

عزیزم علامتش زگیله که به ناحیه تناسلی خودت یا شوهرت یا داخل واژنت بزنه ممکنه نهفته باشه ولی چیزی ن ...

لعنت ب اینجور مرد ها باید به چه چیزا فک کنم اینجا هم انقد خانما تاپیک زدن راجبش وسواس گرفتم زگیل ک ندارم  هزینه پاپ اسمیرمیدونید‌چنده

لعنت ب اینجور مرد ها باید به چه چیزا فک کنم اینجا هم انقد خانما تاپیک زدن راجبش وسواس گرفتم زگیل ک ن ...

عزیزم هزینش نزدیک دوتومن میشه 

ولی اگه وسواس فکری گرفتی اول برو دکتر اگه لازم دید برات مینویسه خیالت راحت میشه 

همسرت هیچ علائمی نداره؟اصلا از کجا معلوم اون خانمی که همسرتون باهاش بوده زگیل داشته

نمیدونم چون میگه با خیلیا اون خانم رابطه داشته از اتاق مجردی پسرا اورده بوده اینجوری میگه بخواطر همین خیلی دعوا کردیم و شک کردم 

نمیدونم چون میگه با خیلیا اون خانم رابطه داشته از اتاق مجردی پسرا اورده بوده اینجوری میگه بخواطر همی ...

فک نمیکنم داشته باشی بالاخره بعد چند سال حداقل یکیتون علائم میداشتین ولی هزینه ازماشیhpvدوتومن هست

2706