2737
2734

تازگیا به هیچ عنوان پول نمیدن.دروغ میگن کلا میان سرقرار میبینم کاملا قصدشون دردیه.بخاطر همین پشتیبانی گف اول بیعانه بگیر تا وقتی پول نزدن جنسو نده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ارسال امن داره.

سلام بچه ها ماهی54سابق هستم که متاسفانه کاربریم ترکید. نی نی یار می خواست کاربریم رو برگردونه ولی متاسفانه چون کاربریم قدیمی بود یادم نمی اومد با چه ایمیل یا شماره ای ثبت نام کردم. فوقع ما وقع😌
2740
من یبار بیعانه دادم پولم و خورد واسه همین دیگه ب هیچکس بیعانه نمیدم. و اصلا دیوار و معتبر نمیدونم

من یه بار رسید تراکنش فیک فرستاد برام تو قرار حضوری.

یه بار دیگه حضوری رفتم کلا زد زیر حرفش نداد و برگشتنی دیدم یه ماشین دنبالمه میخواس گوشیو بدزده مفت و مجانی.

یه بارم که خانمه کلا دروغ گف و با یه مرد گردن کلفت اومده بودخفتم کنه.اصلا دیوار جای بدی شدی

من بخاطر همین موضوع دلم نمیخواد خرید وفروش تو دیوار داشته باشم یکی از اقوام ما سال‌ها پیش۵۰۰ برای یخچال میریزه طرف دیگه جواب نمیده یا خود من یه چیزی گزاشتم تو دیوار دیدم هی میزنن تو سر مال گفتم ولش بابا نگهش میدارم

قدرت واقعی مرد به اندازه لبخند زنی هست که کنارشه
نه چیزی میخرم نه میفروشم تو دیوار جز دزدی و کثافت کاری هیچی ندیدم

کثافتکاری  رو خوب اومدی

ای ملائک که به سنجیدن ما مشغولید، بنویسید که اندوه بشر بسیار است ...ناگهان چه زود،دیر میشود.
من یه بار رسید تراکنش فیک فرستاد برام تو قرار حضوری. یه بار دیگه حضوری رفتم کلا زد زیر حرفش نداد و ...

وای چه وحشتناک چقدر بیشعورن

قدرت واقعی مرد به اندازه لبخند زنی هست که کنارشه
2706