2737
2739
عنوان

خام هاي باسياست بدوييد كمك ام

394 بازدید | 33 پست

شوهرم با خانواده  اش هم دست شده بر عليه من منو اذيت كنن. من مهريه بخشم.  جمع كنم برم . جند  وقته فحش ناموسي ميده خيلي ازيت ميشم . اول كم بي محلي ميكنم بعد دوباره باهاش حرف ميزنم .  داره بدتر ميكنه . ديشب كفتم بيا بريم مشاوره كفت من نميام . ميخام جدا بشم . وسايلاتو جمع كن برو . جطور باهاش رفتار كنم . خانوادش هم همش ميخان ما رو به دعوا بندازن .منو بيرون كنن 

من ٧ سال براي أين زندكي زحمت كشيده.  يالبا تن اش بوظ اومد خواستكاري الان ٣ تا خونه داره . هيج وقت يه لباس خوب نخريدم . همش صرفه جويي كردم .آخرش  ام اينجوري

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچ کار نکن.. زندگی ممولی.. داد بیداد کرد براش اسفند دود کن بگو چه صدایی به به.. وسایل خونه شکوند صدقه بچرخون دور سرش بگو چه زور بازویی.. اگه میخای بمونی سکوت ومدارا.. اگه میخای بری که داد بیداد 

2731

وقتی میگه نمیخوامت طلاق ..میخوای چکار کنی همش تحقیر بشی ..توهین وفحش بشنوی ..مهم خودشه که داره اینو میگه ..خانواده شم هستن ولی اگه شوهرت میخواست خانواده ش جرعت نمیکردن نظر بدن چه برسه بخوان بگن برو طلاق بگیر‌

نميخاد ١٠٠٠ تومان خرج كنه . نقش ريختن منو ازيت كنن . من خودم برم درخواست طلاق بدم . 

غلط کردن  هرچیزی توزندگی باتوبدست اورده نصفش مال توهست اماهوشیارش نکنی بزنه بنام کس دیگه

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2740
من ٧ سال براي أين زندكي زحمت كشيده.  يالبا تن اش بوظ اومد خواستكاري الان ٣ تا خونه داره . هيج و ...

شمام عین من اشتباه کردی.. ولی الانم. کاری نکن.. میگه برو بگو خونم اینجاست.. اگه میخای نمونم برو قانونی بندازم بیرون... 

اصلنم درخواست طلاق نده بگو تو مردی ،حق طلاق بامرده برو طلاقم بده بعدشم اگر درخواست داد تقسیط اموال میزنن همه مال منالش بعد ازدواج تو بدست آورده نصف میشه ،

فقط آتو‌دستش نده اتو اعم از فوش،تمکین نکردن ،ترک خانه 

منتظرم زندگی قشنگیاشو نشونم بده   

شوهرم فحش ناموس ميده . بهش بي محلي ميكنم جن روز باهاش حرف نزنم . يه روز باهاش حرف نميزنم . خودش هي مياد بامن حرف ميزنه به من توجه ميكنه .أما عزرخواهي نميكنه .منم باهاش حرف مي زنم . دوباره رفتار رو تكرار ميكنه .جند روز كامل سكوت كنم 

اسی چرا هرکی یچیزی میگه تو حرفه خودتو میزنی؟

مگه عزت نفس نداری؟؟؟

پاشو همین امروز برو مهرتو بذار اجرا عندالمطالبه هست باید کورشه بده

خونه اینام داره میگیرن ازش بهت میدن مهرتو

فقط اصلا نگو داری میری مهرتو بذاری اجرا

بی سروصدا انجام بده

حقتو بگیر نذار کسی بهت زور بگه

بچه ام داری یا ن؟

چند سالته؟

شوهرم فحش ناموس ميده . بهش بي محلي ميكنم جن روز باهاش حرف نزنم . يه روز باهاش حرف نميزنم . خودش هي م ...

اصلا محل نده و حرف نزن باهاش اونم فهمیده ساده ای

خونه رو ترک نکن دست روش بلند نکن فحش نده

وقتایی ک فحش میده گوشیتو بذار ضبط صدا یجور که نفهمه

ضبط کن به دردت میخوره میتونی شکایت کنی

برو زبون خودشو و خانواده شو ببند  شاش خورش کن نامرد رو    

مآدرس همش دعا مينويسه مباره مي ريزه تو خونه مون.  جند سال ديكه خسته شدم . باطل ميكنم دوباره ميره مينويسه

2706