2737
2739
عنوان

تشکیل نطفه توی شب قدر

904 بازدید | 54 پست

خانما من دیشب تایم تخمک گذاریم بود نزدیکی کردیم بعد یهو متوجه شدم شب قدره و خیلی ترسیدم اما هرچی گوگل زدم نزده بودن ک حرامه و نوشته بودن اشکال نداره اما الان استرس دارم تروخدا بگید چکار کنم مشکلی نداره ؟ 

‏احتیاج دارم به خبر خوب، به هدیه‌ی بی‌مناسبت، به دیدن اتفاقی و غیر منتظره‌ی کسی که سالهاست ندیدمش، به شنیدن یه تعریف از کسی که فکر میکردم به چشمش آدم مهمی نیستم، به چندتا شاخه گل، به برگشتن عادتهای خوب قدیمی که خیلی وقته کنار گذاشته شدن، به انگیزه، به امید، به پول، به عشق.                 (میشه برام دعا کنید خدا یه نینی ناز و جیگر بهم بده؟؟ اخه من عاشق بچه هستم 🥰)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا چه مشکلی

میگن گناهه و بچه اگ تشکیل بشه دور از جون ناقص میشه و فلان خیلی میترسم🥲

‏احتیاج دارم به خبر خوب، به هدیه‌ی بی‌مناسبت، به دیدن اتفاقی و غیر منتظره‌ی کسی که سالهاست ندیدمش، به شنیدن یه تعریف از کسی که فکر میکردم به چشمش آدم مهمی نیستم، به چندتا شاخه گل، به برگشتن عادتهای خوب قدیمی که خیلی وقته کنار گذاشته شدن، به انگیزه، به امید، به پول، به عشق.                 (میشه برام دعا کنید خدا یه نینی ناز و جیگر بهم بده؟؟ اخه من عاشق بچه هستم 🥰)
2728
بسپار به خدا وقتی دیگه انجام دادین  ولی جدای از هرچیزی قبل از اقدام تقویم نجومی رو چک کنید از ...

قمر در عقرب من نمیدونم چجوری هست کی هست. الان دیشب قمر در عقرب نبوده؟ 

2740

چ حرفااا بابا زن و شوهریننننن نامحرم نبود ک اخه دیشب چ ربطی ب زن و شوهرا داره یعنی خدا کجا گفته ک این شبا اینکارا رو نکنید

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

خبر هم داشتی مشکلی ندارد همین که دلت لرزیده یعنی دلت با شب قدر بوده امام علی با دشمنانش رئوف بود شما که شیعه خودشی و دخترش امروز  غسل بکن و ۱۰۰تا صلوات بفرست واسه امام علی

نه عزیزم این حرفها چیه، هیچ بهش فکر نکن. تازه بعضی کشورها یک روز ماه رمضون زودتر شروع کردن و پریشب شب 19 می شد. حساب کتاب خدا به این چیزها نیست. 

تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1
چ حرفااا بابا زن و شوهریننننن نامحرم نبود ک اخه دیشب چ ربطی ب زن و شوهرا داره یعنی خدا کجا گفته ک ای ...

اخه یه گروه داریم همه خانومن همش میگفتن گناهه و فلان ب شوهرم گفتم گفت چ ربطی داره زنو شوهریم خداهم گفته هرموقع شوهرتون خواست انجام بدین😐

خراااااافااااااتتتهههههه 😑😑آخه یعنی خدا انق ظالمه ک چون زن و شوهر دیشب نزدیکی داشتن بچششونو مشکل دار کنه؟؟ تورو خدا نزنید اینحرفا رو ولی اگ استرس داری باید بگم ک تو ک نمیدونستی حالا بیخیال باش 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
قمر در عقرب من نمیدونم چجوری هست کی هست. الان دیشب قمر در عقرب نبوده؟ 

ببین کتاب ریحانه بهشتی رو یه مطالعه بکن

میگه قبل اقدام چک کنید اینارو ولی اگه ندونسته اقدام کردین و بعد فهمیدین اصلااا نگران نباشین و بسپارین ب خدا

قطعا اون مهربون تر از این حرفاس

عکس قمردرعقرب های امسال رو دارم میفرستم الان

2706