2733
2734
عنوان

بدشانسی خواهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 876 بازدید | 49 پست
با اینکه به این چیزا زیاد اعتقاد ندارم اما یکی تعریف میکرد هر بار تا مرز ازدواج پیش میرفتن یا هر کس ...

اره مامانمو فرستادم رفته دعا داده بوده ک اره بستن ولی اصلا باز نشد باز دیروز همین اتفاق افتاده اصلا باورتون‌ نمیشه چقدرررررر باهش خوبن و دوسش دارن بصورت یکهویی ول میکنن میرن هنوزم دلیلشو نفهمیدیم

اینجا فقط به دعا و دعانویس معتقدن شاید خواهرت زود دل میبنده به خواهرت بگو تا روز عقد رو طرفت حساب نکن من خودم میخواستم ازدواج کنم صمیمی ترین دوستم بی اطلاع بود گفتم تا مطمئن نشم به هیچ احدی حرف نمیزنم بعدم عقد کردم اصلا کسی باورش نمیشد من ازدواج کردم هی میگفتن ایسگامون کردی حتی خودم تو دلم منتظر به هم خوردن بودم آدم بخاطر نشکستن خودشم شده نباید صد دلشو بژاره یه احتمال نشدن بزاره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
الان این چرا خانوادش مخالفت کردن به چ دلیل

من اتفاقا بهش خودم پیام دادم گفنم بالاتر از یک عروس میخان ک متخصص باشه بی ادعا خوشگل و خانواده دار و قدبلند باشه میگه شما راست میگین ولی بخدا مخالفن خدایا من بمیرم و اینهمه ناراحتی خواهرمو نبینم از صب چند دفعه از بیمارستان زنگ زده میگه بخدا من نمیتونم حواسمو جمع کنم دارم دق میکنم

اره مامانمو فرستادم رفته دعا داده بوده ک اره بستن ولی اصلا باز نشد باز دیروز همین اتفاق افتاده اصلا ...

حسود برایش زیاده دادن دعا نوشتن باطل کنید

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.قرص دادومههه قرص قننند ....با حوله ...

خواهرت نباید تو دوران آشنایی طرف رو از خودش مطمئن کنه و زیاد رو بده میگی اول التماسشو میکنن به نظرم تا موقع خاستگاری و ازدواج هم باید کاری کنه که طرف مقابل همش بترسه که خواهرت رو ممکنه از دست بده در عین حال که اخلاقش خوب باشه زیاد هم طرف رو تحویل نگیره 

مردا وقتی ببینن طرف دیگه کاملا جوابش مثبته خودشونو میگیرن خواهرت باید تو بیم و امید نگهشون داره که براس تلاش کنن

2740
شناخت اعتماد طرف مقابل  قبل ازدواج لازمه با این آمار طلاق که داریم سخته شوخی نیست صحبت یک ...

اخه ۶ ماهه باهمن فوق العاده باهم خوب بودن واقعا پسره ام برای خواهرم کم نذاشت همه جوره کنارش بود ولی یک هویی ولس کرد دقیقا مثل کیس قبلش دقیقا شبیه ب همون بدون هیچ دلیل درستی حداقل دلیلشو بدونیم ارومتر میشیم این موضوع خانواده کلا دروغه

خواهرت نباید تو دوران آشنایی طرف رو از خودش مطمئن کنه و زیاد رو بده میگی اول التماسسو میکنن به نظرم ...

بابا بقران خدا شاهده تا سه روز پیش التماس میکرد منو تنها نذاری دیروز پیام داده ب رابطمون فکر کردم دیدم فایده ندارهاینا باهم دوست معمولی نبودن واقعا پسره دوسش داشت 

بابا بقران خدا شاهده تا سه روز پیش التماس میکرد منو تنها نذاری دیروز پیام داده ب رابطمون فکر کردم دی ...

خواهرت هم بگه درسته منم خودم به همین نتیجه رسیدم و دیگه اصلا پیگیری نکنه پسره ببینه خواهرت محلش نمیده اگه واقعا عاشقش باشه باز میاد سمتش

اینجا فقط به دعا و دعانویس معتقدن شاید خواهرت زود دل میبنده به خواهرت بگو تا روز عقد رو طرفت حساب نک ...

تورو خدا براش دعا کنین شما شاید انسانهایی بهتری باشین صدای مارو ک خدا نمیشنوه 

اخه ۶ ماهه باهمن فوق العاده باهم خوب بودن واقعا پسره ام برای خواهرم کم نذاشت همه جوره کنارش بود ولی ...

احتمال داره موردی داشته نخواسته خانواده ها بدونن بنظرم بدون دلیل نبوده

‏ميگذره ولي ردش ميمونه... ️
خواهرت هم بگه درسته منم خودم به همین نتیجه رسیدم و دیگه اصلا پیگیری نکنه پسره ببینه خواهرت محلش نمید ...

خواهرم خیلی دوسش داره اصلا داره پر پر میشه چون پسره دیگ‌بیش از حد ب خواهرم خوبی و لطف کرده تمام کاراشو براش میکنه هفته شاید چند دفعه غذای بیرون هر دفه یک تومن و هر دفه ک میومده دسته گلای میلیونی خداشاهده حتییییی یکبار نشده بیاد دیدن خواهرمو دیت خالی بیاد همیشه با بهترین هدایا ولی ب یکبار میرن و دیگه ام بر نمیگردن اصلا انگار ن انگار ک کسی وجود داشته 

2706