2733
2739
عنوان

جاری تقلیدکار و رومخ

232 بازدید | 16 پست

وای واااای واااااای بچه ها چرا این جاریا انقدر رو مخن

هرکاری میکنم تقلید میکنه واقعا دیگه اعصابم خورد شده

فرش اشپزخونش نوِ یه بهونه پیدا کرده که میخوام یکی دیگه بخرم رنگ فرش اشپزخونه من

چیکار کنم از دستش من بدم میا شبیه هم باشیم حتی اگه مدلشم فرق داشته باشه بدم میا همرنگ من بخره چیزیو دوسندارم وسیله یا لباسامون شبیه باشه 

ب شوهرم گفتم باید بهشون بگی این رنگی نخرن خسته شدم از دستش بخدا 

لطفا نگین عیب نداره بزار تقلید کنه و الگوشی و اینطور حرفا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

باید بزاریش تو خجالت

مثلا تا فرش نشون دادی بلند ک همه بشنون بگی حالا از فردا برید دنبال خرید این مدل فرش😂😂😂بخند

هی بگو الگو کارهاتون اومد😎

بدوویید بیایید برا تقلید

کلن دیگه از دو فرسخی سلیقه ات رد نمیشه 

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             

بزار تقلید کنه، الگوشی و این حرفا 🤭😁

کاری جرز بی تفاوت بودن نمیتونی انجام بدی یا اینکه خیلی رک اما غیر مستقیم (به در بگی دیوار بشنوه) بگی که از اینکه کسی کاراتو تکرار کنه و هر چی میگیری بره از روش بخره خیلی بدت میاد

وا مگ فقط واس تو درآوردن خدایی چجوری هستید آدم تعجب میکنه خب سلیقه تو دوس داره میخره چه اشکال داره

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍بلاگرسایت🥰❤️‍❤️‍ (۱۳)مهر ساعت ۵ بعدظهر،سال۱۴۰۲🖤(جانم فدای رهبر🇮🇷 💚🤍❤️

وای این اتفاق خییییلی رو مخه 

ماهم هرکاری میکنیم زنداییم تقلید میکنه هررررچی میخریم برا خونه زود میدوعه میره میخره

بچه هاشم از ما تقلید میکنن هر غلطی میکنیم باید اوناهم بکنن

انقدر دوس دارم تو سر هرکدومشون یه گلوله خالی کنم عنتررررا

2706