2733
2739

امشب شب قدر باوجود اینکه نماز نمیخونم اما گاهی واسه ارامشم نماز میخونم دعا. میخونم اعتقادات خودمو دارم دوستای همسرم ازدیروز بهش گفتن میخوایم بریم بیرون صب شد خبری نشد ظهر گفتن بعداز ظهر الانم شب تماس گرفتن به همسرم بیا که بریم تاصبح چادر بزنیم شوهرم اهل رفیق بازی نیست اهل مشروب عرق وسیگارم نیست اما پایست  تفریحی باشه  قضاوت نمیکنم ولی مگه میشه تو جمع اقایون کباب و سورسات اتیش باشه ومزه نباشه اخمام رفت توهم گفت جای اینکه بگی برو خوشبگذره اخم میکنی خداحافظی کرد جوابشوندادم دوباره خداحافظی کرد گفت مراقب خودت باش شاید دیروقت بیام نزدیک صبح گفتم خداحافظ الان نمیدونم رفتارم بجابود یا اشتباه کردم اخم و بدخلقی کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی بگم اسی امشب که شب این کارا نیس کلا  شب ای قدر خیلی مهم اند

اعصابم برا همین خورد بخدا رفتم صدقه دادم انشالله که سرهمه عزیزام سلامت باشه ولی دوست نداشتم تواین شب بره بعدشم چی دارن تا صبح میتونستن صب برن تا این موقع برگردن

2728
اعصابم برا همین خورد بخدا رفتم صدقه دادم انشالله که سرهمه عزیزام سلامت باشه ولی دوست نداشتم تواین شب ...

حالا رفته ولش کن

برو خودت اماده شو برای دعا 

ان شاالله که فقط کباب میخورن و میان

شما خودت تفریحی نماز میخونی خب شوهرتم تفریحی میخوره 

من تفریحی نماز نمیخونم من واسه ارامشم از خدا نماز میخونم به تایید کسی هم احتیاج ندارم چون من بنده خدام نه بنده قضاوت مردم  لطفا وقتی از زندگی کسی اطلاعی نداری بهتر سکوت کنی ضمنن بحث من اعتقاد به امشب نه تفریحی خوردن همسرم، همسرم خودشم ازاول زندگیش وکلامش خدا بوده صدسال دیگم خدا رو معتقده بحث من چیزدیگه بود

خب ببین مردا هم گاهی اوقات نیاز دارن به این تفریح ها گاهی اوقات باید تنهایی با دوستاشون خلوت کنن . نباید با این مشکل داشته باشی . البته بشرطی اونوم از حد نگذرونه . و کم باشه 

2740
حالا رفته ولش کن برو خودت اماده شو برای دعا  ان شاالله که فقط کباب میخورن و میان

هم ناراحتم هم دلم گرفته هم دلم سوخت اینجوری بدخلقی کردم باهاش اهل رفیق بازی نیست از نامزدیمون تاالان که عروسی کردیم ۹ماه این اولین بار میخواد بره کمپ تفریحی بادوستاش منم مشکلی نداشتم واقعا اما شرایط امشب اوکی نبود واسه تاصبح  تفریحشون دوش طهارت گرفتم بشینم پای نماز ودعام 

خب ببین مردا هم گاهی اوقات نیاز دارن به این تفریح ها گاهی اوقات باید تنهایی با دوستاشون خلوت کنن . ن ...

من مشکلی ندارم با تفریحش  اما یه شب تاصبح و اینکه امشب شب قدر میتونستن صبح برن تا الان بیان خونه نکه الان برم تاصبح

من مشکلی ندارم با تفریحش  اما یه شب تاصبح و اینکه امشب شب قدر میتونستن صبح برن تا الان بیان خون ...

اها از این منظر میگی. شوهرت مذهبیه هس؟ اگر به دین مذهب پایبندن خب نباید می رفت حق با شما بود.

اها از این منظر میگی. شوهرت مذهبیه هس؟ اگر به دین مذهب پایبندن خب نباید می رفت حق با شما بود.

اعتقاداتش مثل خودم نماز میخونه واسه ارامشش از خدا اما نه همه وقته روزه هم پارسال میگرفت امسال بابت شرایط کارش نتونست بگیره همه چیزشم خداست خیلی معتقده به خداوند اما افراطی نیست مذهبی بودنش گفتم لااقل صبح میرفتن شب برمیگشتن واینکه من دوستاشو میشناسم همشون متاهلن اهل دم ودو ومشروب وعرقم اصلا نیستن اما تفریحی خوردنو پایه هستن از همین ناراحتم امیدوارم درحد کباب خوردن باشه نه چیزدیگه

درسته .انشالله همونه. طاعت همه قبول

انشالله بحق این شبای عزیز خداوند واقا امیرالمومنین به عزیزانمون خانوادهامون عمر باعزت وطولانی و سلامتی بده انشالله که خداوند دست عافیت به سر همه مریضا بکشه مشکلات همه رو هم  به دستای خودش باز کنه 

2706