2737
2734
عنوان

چقدر دلم گرفته بحث کردم باهمسرم نمیدونم برخوردم خوب بودیا بد🙃

| مشاهده متن کامل بحث + 857 بازدید | 48 پست

از نظر من مردی ک شب زنش رو تنها بزاره بی غیرته, حالا اگه خوشگذرونی باشه ک دیگه خاک بر اون سر سیب زمینیش

یه خونه روستایی با باغ تو یه روستای خوش آب و هوا میخوام آرزومه داشته باشم, خدایا برسون با جفت روحیم الهی آمین😃😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

بچها من روزه نمیتونم بگیرم اما همسرم روزه میگیره وقتی خونه باشه بوسم کنه یا کنار هم باشیم روزش باطل نیست دیگه نه ؟ 😂

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 
اسی عزیزم سخت نگیر و دلتو بد نکن عزیزدلم درسته امشب شب خوش گذرونی و کباب خوردن نبوده  ولی مرد ...

انشالله که بهشون خوشبگذره من اصلا مخالف خوشگذروندن همسرم نیستم چون بعداز ۹ماه دارن دورهم جمع میشن اما کاش فرصت مناسب تری بود من کلا همیشه نگرانم همیشه به همسرم میگم مامانت شمارو زاییده اما من بزرگت کردم نگرانم دست خودم نیست حداقل صبح میرفتن شب برمیگشتن خیال من راحت تر واحترام امشبم سرجاش بود

از نظر من مردی ک شب زنش رو تنها بزاره بی غیرته, حالا اگه خوشگذرونی باشه ک دیگه خاک بر اون سر سیب زمی ...

شيفت سرکار باشه چی 

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 
2740
شيفت سرکار باشه چی 

اگه کارش شفیتی باشه ک اوکیه ب شرطی ک هر در طول شب مدام احوال خانوم رو بپرسه

یه خونه روستایی با باغ تو یه روستای خوش آب و هوا میخوام آرزومه داشته باشم, خدایا برسون با جفت روحیم الهی آمین😃😍
حالا یه شب دو شب سه شب تو سال خوش بگذرونن یه چیزیم بخورن مگه چی میشه

من مشکلی با تفریحی خوردنش ندارم جانم امشب جاش نبود مشکلی با تفریحش ندارم اما در صورتی که خودم همراهش باشم همسرم ودوستاش کلا اهل دم دود ومشروبات نیستن اخرین بار واسه عروسیمون چندماه پیش خوردن ولی همسرم نخورد درکل خیلی دوستاش اقان اما شیطنت تفریحی خوردنو دارن امیدوارم امشب درحد فقط کباب باشه

از نظر من مردی ک شب زنش رو تنها بزاره بی غیرته, حالا اگه خوشگذرونی باشه ک دیگه خاک بر اون سر سیب زمی ...

از نظر منم چقدر شما بد دیگران رو قضاوت میکنید اونوقت اگر شیفت اقا شب کار باشه چی؟ شما غیرت مردا رو به اینکه شب تنها نزارن خانوادشونو میبینی اونوقت خانواده هایی که نظامی هستن ومیرن ماموریت خانوادهاشون تنهان بی غیرتن والا شما دیگه به عهد جهالت موندی خدا همه رو عاقبت بخیر کنه

از نظر منم چقدر شما بد دیگران رو قضاوت میکنید اونوقت اگر شیفت اقا شب کار باشه چی؟ شما غیرت مردا رو ب ...

میدونی شرایط و حد تحمل آدما فرق میکنه

من خودم مردی که شب خونه نیاد رو نمیتونم از ته قلبم بخوام

شغلشم اگه ایجاب کنه که تو خواستگاری میگه و یکی مثل من قبول نمیکنه و تمام

من و دخترم شبو اگه شوهرم نیاد خونه نمیتونیم بخوابیم. مخصوصا دخترم. دیوونه میشه

بهترین چیز رسیدن به نگاهیست که از حادثه عشق تر است...
میدونی شرایط و حد تحمل آدما فرق میکنه من خودم مردی که شب خونه نیاد رو نمیتونم از ته قلبم بخوام شغل ...

قطعا همینطوره منم شبا بیدارم تا همسرم بیادش فقط چندشب در هفته شیفت شب هستش بیدارمیمونم تا بیاد بعد باارامش میتونم بخوابم اما مسئله غیرتی که اون خانم میگه واقعا جهالت نه منطق

قطعا همینطوره منم شبا بیدارم تا همسرم بیادش فقط چندشب در هفته شیفت شب هستش بیدارمیمونم تا بیاد بعد ب ...

منظورش به دلیل کاری و شغلی نبود قطعا

بچه هم داری؟ اون چی؟ کنار میاد؟

دختر من میمونه پشت در فقط گریه میکنه میگه بابا بیادمنم اعصابم خورد میشه

بهترین چیز رسیدن به نگاهیست که از حادثه عشق تر است...
2706