2733
2734

فکر نمیکردم تو کمتر از یه روز نتیجه بگیرم انکار معجزه شد داستان زندگیمو تو خیلی از تاپیک هام گفتم دوست داشتین برین بخونین 

پسر همسایه عمم اینا چند باری ۵/۶ سال پیش دیده بودمش 

الان پزشکیشو تموم کرده یکی از شهر های اطراف سرباز هستش(سربازیشون به این شکل که درمانگاه میمونن به عنوان پزشک) حالا خانوادش انگاری منو تحقیق میکردن خاله پسره لو داد اینو مامانشم به عمم زنگ زده که میخوایم بیایم خونه مادرتون (من با مادربزرگ پدری زندگی میکنم) 

والا نمیدونم چی بشه خانواده من قبول کنن خوب پیش بره زیاد خودمو درگیرش نمیکنم چون از این موردا و حرفا زیاد پیش میاد ولی خواستم بگم که من به دعای اینجا ایمان دارم میشه بازم برام دعا کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چ خوب مبارکه

دل من ز غصه خون شد دل او خبر ندارد…🤍                                                                                سیت بیارم سیت بسازم باری گل باری حنا                                                                                       حنایا سی دس پاشه گلیا سی سر جاش🍃                                                                                                                                                                                                                             تا زمانی که رسیدن به تو امان دارد زندگی درد قشنگیست که جریان دارد
2731
2740
دعای نی نی سایتی ها خیلی گیراست    

آمین برای امضات  

دل من ز غصه خون شد دل او خبر ندارد…🤍                                                                                سیت بیارم سیت بسازم باری گل باری حنا                                                                                       حنایا سی دس پاشه گلیا سی سر جاش🍃                                                                                                                                                                                                                             تا زمانی که رسیدن به تو امان دارد زندگی درد قشنگیست که جریان دارد

عاقبت بخیر شدی😂💖

اینجا همیشه برا من دعا میکنن وقتی تاپیک میزنم ولی هیچوقت هیچ اتفاق خوبی تو زندگیم نیفتاد

نوشابه هم خانواده داره ولی تو نداشتی😏(مخاطب خارج از نینی سایت نوشتم وقتی دیدمش هی دلم خنک شه)
عاقبت بخیر شدی😂💖 اینجا همیشه برا من دعا میکنن وقتی تاپیک میزنم ولی هیچوقت هیچ اتفاق خوبی تو زندگی ...

حتما میفته منتظر باش عزیزم 

من و همسرم از خدا به نی نی سالم و خوشگل میخوایم، شما هم بگین آمین  
2706