2737
2739

با یه ادم بیکار

معتاد

بدون مسئولیت

از صبح میره پی خوش گذرونی تا اخر شب میاد

بچم کمبود اهن داره  انقد ضعیف شدن

ولی بابای بیشرفشون براش مهم نیست

کل خرج زندگی با خودم و پدر شوهرم و پدرم

مثلا الان شام نداریم براش مهم نبست

بچه هام فقط ناهار خوردن

شب و روز پیش دوست دخترش خوش گذرونی میکنه

کل عکساشون رو با هم دیدم تو فلشش

وقتی خونه هست که شب هستش اهنگ زیاد و خودش بلند میخونه بچه هام میخان بخابن بهش میگم اروم ولی براش مهم نبست و تا صبح همین کارش

حتی نمیزاره چراغ روشن کنیم

یا بچه هام پای تلوزیون میگه خاموشش کنین

بخاطر اینکه خودش داره ویس میده صدایی جز صدای خودش نباشه

ماشین داره ولی بچه هام هیچ جا نمیرن

همش تو خونه هستن

بخدا دلم اتیش میگیره

با دوس دخترش تو بغل هم 

بعد منو و بچه هام عذاب میدع

تنها دلیل موندنم اینه خونه خودم راحت ترم

میترسم بچه هام بعد طلاق آسیب ببینن

اخه خونه بابام راحت نیستیم

شمای جای من باشید چکار میکنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببین عزیزم منم شوهرم بهم چندبار مخفیانه خیانت کرده وقایمکی مواد میکشه خیلی شبا تنهام مثلا میره اسنپ کار میکنه منم دلم هزار راه میره که نکنه با یکی بره لاس بزنه‌. ولی  مثله تو چون خانواده ام خوب نیس دارم تحمل میکنم اما بخدا اگه مثله شوهرتو بود با اینکه خیلی برام سخت بود طلاق میگرفتم میرفتم پرستار سالمندی چیزی میشدم اما این نامردی رو که علنا جلوی چشام خیانت کنه و دوس دختربازی کنه رو یه دیقه ام تحمل نمیکردم شوهر تو از شوهرمنم عوضی تره

من اگه توی این شرایط بودم که قطعااااا میموندم!

وااای این بهشت برین رو ول کنم کجا برم؟

یه شوهر که همه زندگیش منم، اصلا خیانت نکرده و نمیکنه، میلیون میلیون هر ماه خرج خونه میده و خرج من جدا، اصلا یه لحظه بدون من هیچ جا نمیره همه خوشگذرونی ها با هم، شام و نهار که نگم ! میگه تو دست نزن خودم درست میکنم یا همش رستوران ! ماشینش زیر پای من، هروقت هم خودش باشه مثل راننده همه جا من و بچه ها رو میبره! ۲۴ ساعته با بچه ها بازی میکنه و میگه و میخنده و سر و صدا و .... بچه ها توی این خونه اصلا و ابدا آسیب نمیبینن که ! خونه پر از عشق و پول و رفاه و سایه پدر و آرامش و بدور از خیانت و دعوا !   آخه چرا باید این زندگی پر از آرامش، رفاه و راحتی رو ول کنم و برم؟

حالت خوبه استارتر؟

تعریفت از راحتی چیه؟

تعریفت از آسیب به بچه چیه؟

اصلا تعریفت از زندگی چیه؟؟؟؟؟؟

من اگه توی این شرایط بودم که قطعااااا میموندم! وااای این بهشت برین رو ول کنم کجا برم؟ یه شوهر که ه ...

نمیدونم چرا گریم گرفت😭

یجوری دلم خاست همچی زندگی داشته باشم

هیچ وقت خوشی ندیدم

دلم خون شده

تنها نگرانیم بخاطر بچه هامه

میترسم اونا رو ازم بگیرن

یا عقده ای

اخه با یه ادم بی وجدان طرفم

2740
نمیدونم چرا گریم گرفت😭 یجوری دلم خاست همچی زندگی داشته باشم هیچ وقت خوشی ندیدم دلم خون شده تنها ...

ببین این زندگی که گفتم حتما واسه همه نیستا، نمیشه گفت همه بهترین زندگی رو دارن و این مدلی هستن

من فقط برعکس زندگی خودتو گفتم

که متوجه بشی این چیزی که داری میگی راحتی و اینکه فکر میکنی بچه ها الان ضربه نمیخورن و با طلاق آسیب میبینن یعنی چی!

آره اگه اون مدلی بود قطعا همه بهت میگفتن نباید جدا بشی

ولی چیزی که تعریف کردی، اسمش راحتی و زندگی بدون آسیب نیست! اصلا اسمش زندگی عادی هم نیست!

امیدورام زندگیت پر از آرامش و راحتی بشه و به همچین زندگی برسی