2733
2739
عنوان

هرشب دعوا فحش خسته شدم حالم از زندگی متاهلی بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 5871 بازدید | 114 پست
والا اینایی که گفتی توی خونه پدری هم جر و بحث و غر و بددهنی و .... بوده اونجا خوبه اینجا بده؟

ولی انقد حس تنهایی یدیختی نداشتم روز شبمو گرفته این ادم با بی تفاوتیاش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تروخدا ارومم کن😭😭بخدا بریدم

میدونی کاری که من میکنم اینه ، قایمکی دارم درس میخونم تا ی کاری پیدا کنم و جدا بشم حداقل آبرویی که از خودم بردم شاید تا حدی جمعش کنم 

از اول عید تا الان داره کتکم میزنم خیلیییییی وضعیتم داغونه

معمولا اوائل زندگی گل و بلبلِ

مشکلاتت از کجا شروع شد

چه رفتار بدی داره

اگه دوست داشتی بگو

شب های  قدره ان شاءالله  خدا به همه ما سعادت و خوشبختی و آرامش عنایت کنه

ب نام آن که آفریـــد مرا   و برای عشق زیـــبایــم ترا     خدای مهربانم  دوستــــــت دارم برای همه نعمت هایی ک برایم  لطف نمودی خدای مهربانم سپاس گذارم  برای   آفرینش   فرشته ای دوست داشتـــنی    چـــون     مـــــادر                   و آرامشی کــــه در آغوشش قرار    داد ــــی       امضای دوست تعلیق شده    melikaj20051982                          هرزگی روشن فکری نیست،بی حجابی هرزگی نیست، بهشت نیز اجباری نیست، مرد حیوانی بی اختیار نیست، و زن بودن علل گناه کسی نیست. حرف های دل یک دختر چادری
2728

منم شرایط مجردیم مثل شماست گاهی میگم ازدواج کنم برم 

ولی وقتی اینجور تاپیک ها رو میخونم پشیمون میشم 

چیشد که به اینجا رسید دعوای اصلیتون سر چیه؟

مشاوره رفتید؟

وزن شروع :۷۵  وزن هدف:۶۰  شروع رژیم :۲۷ آبان ۱۴۰۲   وزن فعلی در تاریخ ۱۴ بهمن :۶۸/۵✌️.      رسیدن به وزن هدف ۲ام :۶۵ کیلو در تاریخ ۱۲ اسفند 🥰         وزن هدف ۳ام انشالله رسیدن به ۶۰کیلو 🫠
خب دردش چیه؟بخدا این تایپیکارو دیدم میترسم بعد از ماه رمضون بله برونمه ماهم ۳سال دوست بودیم

شاید مرد تو مرده

مرد من بی عرضس پشتم هیجا نیست هرکی هرچی دلش میخاد ب من میگ مث هویچ فقط نگا میکنه

آخی عزیزم خیلی ناراحت شدم 

یک ماهه عروسی کردی؟؟

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 
2740
معمولا اوائل زندگی گل و بلبلِ مشکلاتت از کجا شروع شد چه رفتار بدی داره اگه دوست داشتی بگو شب های ...

از چادر نپوشیدن تو خونه

این ادم نامزدی بم خیانت کردع دلم اینو هیچ وقت نمیبخشه

از چادر نپوشیدن تو خونه این ادم نامزدی بم خیانت کردع دلم اینو هیچ وقت نمیبخشه

متاسفم🥲

ب نام آن که آفریـــد مرا   و برای عشق زیـــبایــم ترا     خدای مهربانم  دوستــــــت دارم برای همه نعمت هایی ک برایم  لطف نمودی خدای مهربانم سپاس گذارم  برای   آفرینش   فرشته ای دوست داشتـــنی    چـــون     مـــــادر                   و آرامشی کــــه در آغوشش قرار    داد ــــی       امضای دوست تعلیق شده    melikaj20051982                          هرزگی روشن فکری نیست،بی حجابی هرزگی نیست، بهشت نیز اجباری نیست، مرد حیوانی بی اختیار نیست، و زن بودن علل گناه کسی نیست. حرف های دل یک دختر چادری
میدونی کاری که من میکنم اینه ، قایمکی دارم درس میخونم تا ی کاری پیدا کنم و جدا بشم حداقل آبرویی که ا ...

اگ روبیکا جاییو داری بیا صحبت کنیم اروم بشم بخدا خیلی حس تنهایی بدی دارم تو زندگی

دقیقا ادم خوبیه ولی همسر خوبی برام نیست ازش بیزارم

تو دوران دوستی خودشو نشون نداد؟؟

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 
2706