2733
2739

✨آیت الله فاطمی نیا روحانی، خطیب، استاد اخلاق، مورخ اسلامی در توصیه‌های خود درباره شب قدر به مردم از آن‌ها خواست تا ابتدا سوره واقعه، بعد سوره توحید را خوانده و بعد از آن ۷ مرتبه «یا الله» بگویند.

او در بخش دیگری از صحبت‌های خود از مردم خواست تا در هنگام انجام این فریضه، او را یاد کنند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداوند همه ما و ایشان را رحمت کند

الهی آمین

بچه‌ها الطفا تو این شب عزیز من رو هم یاد کنید محتاجم به دعا

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2731
سوره واقعه خوندی چقدر میشه ؟ طولانیه؟ به صدای بلند؟ حتما باید تا صبح بیدار باشی؟ نمیشه بخونی و بخوا ...

۹۰ و خوردی آیه هست که ایه هاش به شدت کوتاهن 

و بله من پارسال هم همین اعمالو انجام دادم و عالیه

سوره واقعه خوندی چقدر میشه ؟ طولانیه؟ به صدای بلند؟ حتما باید تا صبح بیدار باشی؟ نمیشه بخونی و بخوا ...

سوره واقعه کوتاهه لازم نیست تا صبح بیدار باشی به حد توان 

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2740
بچه ها امشب اول بابت همه نعمت ها خدا رو شکر کنید و بعد  خیلی برای هم دعا کنید.  هر چی خیر ...

بله دقیقا التماس دعا عزیز دلم 😍

تورو خدا دعا کنید برا دل پردرد مهدی "عج 

برای اینک همه درست  بندگی کنیم برای خدا

برای اینک همه پیرو ولایت علی ابن ابیطالب علیه السلام باشیم و بمونیم. برای ظهور مهدی ارواحنافداه و وفا داری ما به اقا دعا کنید برای آزادی بچه ها ی فلسطین از  هراس و جنگ و خونریزی  دعا کنید،

برای نائب اقا دعا کنید که هم خودشون هم ولایتشون حفظ بشه و بمانه تا صاحب الزمان ظهور کنند و ولایت به دست بگیرند

و دعا کنید برای زندانیا ، بیماران،معتادا ، جوون هامون 

ازدواج هایی که موفق باشه و آسان پیش بره