2733
2739
عنوان

تورو خداااا بگید بچم سقط نشددددد

228 بازدید | 14 پست

باردارم ۲ هفتمه خون اومد لخته اومد بزرگ بودددد توروخدا بگیددددد

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

درد داری؟برو دکتر

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 ی صلوات برای سلامتی تو دلی هام میفرستی؟ممنونم مهربون 🥰.        تتل🖤شادمهر🤍شایع ٫: tork👩🏻‍🦱✨ی دختر لجباز 🤪عاشق رقص💃و آواز🎧(همه جا آهنگ حموم،مسافرت،موقع خواب و..🫡🥴😁) عکاسی هم میکنم عاشق عکس گرفتنم😍📷 عاشق مرغ🍗پیتزا🍕 و همه چی🤣عاشق خرمالو و خوراکی های شیرین،شیرموز هم خیلی دوس😋وای نگم از بادوم زمینی🥹 شماهم مث من وقتی از ی چیزی خوشتون میاد دوسه بار شات میگیرین(حتی آهنگی رو که دوس دارم دوسه بار دانلود میکنم )یا من دیوونم؟!😶‍🌫️🤔چرا قشنگ زدن به ریشه چرا حال من خوش نی اوضاع قشنگ ترم که میشه هرکاری کنی دیگ این بدن،بدن نمیشه💔tatal  ای کاش حقم از تموم زندگی تنها تو باشی من عاشق تنهاییم ,تنها بشم, اما تو باشی ٫؛🤍🖇️ Shadmehr عطر خوب بزن،خوشتیپ بچرخ ؛بالاخره پستچی به در میزنه ی روز بده خبر خوب✨ shayea    من خیلی خیلی سادم با احساسات من بازی نکنید لفطا🥹😕💔اگه جایی باهاتون دعوا کردم متاسف حتما از جای دیگ اعصابم خورده وگرنه اهل دعوا نیستم🙌ولی اگه واقعا باهاتون دعوا کردم و ناراحتم کردین از چشمم میفتین 🤗 و اگه تاپیک دیگ  باهاتون حرف زدم بدونید یادم نمیمونه که دعوا کردم🤣 ۱گ خوابتون نمیبره یعنی تو خواب یِ نفر دیگه اید!  ۲هرچی آیکیو بیشتری داشته باشین بیشتر خواب میبینین!۳آخرین کسی ک بهش فک کردین دلیل خوشحالی یا ناراحتیتونه! #دختری_که_هیچکس_دوستش_ندارد♥ لایک دوس دارم منو هرجا دیدین بلایکین😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

رفتم دوش گرفتم کارامو کردم دراز کشیدم ک دیدن خون اومد رفتم دستشویی خون اومد لخته اومد و رفت تورو قراننننن کمکم کنید

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
رفتم دوش گرفتم کارامو کردم دراز کشیدم ک دیدن خون اومد رفتم دستشویی خون اومد لخته اومد و رفت تورو قرا ...

فقطره با سونو متوجه میشی اگه شوهرت میبرتت همین الان برو وگرنه استرس داغونت میکنه بعدم یه شیاف چیزی برات میزارن کمکت میکنن 

2738
رفتم دوش گرفتم کارامو کردم دراز کشیدم ک دیدن خون اومد رفتم دستشویی خون اومد لخته اومد و رفت تورو قرا ...

ممکنه هماتوم داشته باشی. ولی تا سونو نری مشخص نمیشه. آروم باش. هنوز خونریزی داری؟ 

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۲ هفته یا ۲ ماهه؟ ۲ هفته که نمیشه 

۲ هفتمه 

ممکنه هماتوم داشته باشی. ولی تا سونو نری مشخص نمیشه. آروم باش. هنوز خونریزی داری؟ 

ارههههولی کممم

فقطره با سونو متوجه میشی اگه شوهرت میبرتت همین الان برو وگرنه استرس داغونت میکنه بعدم یه شیاف چیزی ب ...

نمیبرههه😭😭😭😭😭

۲ هفته که اثری نداره که

دکترم گف بین ۲تا ۴هفته ممکنه باشه تو سونو بچه رو ندیده بودن ولی ضخامت رحمم بالاتر رفته بود همچی عادی بود الان از بیمارستان اومدم دکتر اونجا گف باید فردا برم سونو ولی خونریزی و لخته هنوز ادامه داره نمیدونم والا خیلی گریه کردم امشب

2706