2733
2739
عنوان

چقدر طول میکشه عادت کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 193 بازدید | 28 پست
منم خیلی میترسم دیگه از کسی خوشم نیاد 

من همزمان پیش بردم اما طرفم خودشم بمن تعهدی نداشت خیانت محسوب نمیشد 

نگهش داشتم چون بدردم میخورد

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
من همزمان پیش بردم اما طرفم خودشم بمن تعهدی نداشت خیانت محسوب نمیشد  نگهش داشتم چون بدردم میخو ...

من انقدر روح و روانم درگیر رابطم بود اصلا وقت این کارارو نداشتم

donnadarya@ خیلی دوست دارم مهربون امیدوارم بهترینا مال تو باشه💖😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من انقدر روح و روانم درگیر رابطم بود اصلا وقت این کارارو نداشتم

خب من گاهی بهش زنگ میزنم اون بمن زنگ نمیزنه رابطه من خیلی عجیبه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
خب من گاهی بهش زنگ میزنم اون بمن زنگ نمیزنه رابطه من خیلی عجیبه

من هیچوقت رلمو درک نکردم 

لحظه جدایی گریه میکرد ولی کاری برای نشون دادن عشقش ب من نمیکرد

2728
من هیچوقت رلمو درک نکردم  لحظه جدایی گریه میکرد ولی کاری برای نشون دادن عشقش ب من نمیکرد

ولش کن بدردت نمیخورده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من وقتی ۱۵ سالم بود با یکی اشنا شدم باهمدیگه ۵ سال موندیم میدونی چند بار ولم کرد اگ بگم ۱۰۰۰۰,دفعه دروغ نگفتم بچه بودم اصلا نمیفهمیدم ولی الان خدارو شکر باکسی آشنا شدم که عسله لامصب فردا هم عقدمونه 

من وقتی ۱۵ سالم بود با یکی اشنا شدم باهمدیگه ۵ سال موندیم میدونی چند بار ولم کرد اگ بگم ۱۰۰۰۰,دفعه د ...

بخواب عروس خانوووم😍😍😍😍

2740
پریود شدم درد کشته منو😓

ای بابا چ روزیم🤣❤️

با همسرت کجا اشنا شدی چ خوبیای داره بگوتا من چشام واشه

ای بابا چ روزیم🤣❤️ با همسرت کجا اشنا شدی چ خوبیای داره بگوتا من چشام واشه

اینستا🦫

عرضم به حضورت بسیار مهربان و ایمان دارد اولینهایش باید بایک نفر باشد بوس دست بغل ...

با کسی که خودشیفتس نرو تو رابطه 

من ۵ سال با ی ادم خودشیفته که حتی مفت نمی ارزید بودم الان کهفکرمیکنم میبینم چقد احمق بودم واقعا 😑 کشته مرده ‌ی کی بودم 

ادم خوبو باید بشناسی ولی اول خودتم باید خوب باشی کهخوب به پستت بخوره 

و مراقب باشی کسی ک رفیق بازه زیاد تویه سوشال میدیاس بدرد نمیخوره کسی که کاری نیست بدرد نمیخوره کسی که هنوز دستش تو جیب باباشه بدرد نمیخوره کسی که احترام خانواده‌شو نگه نداره بدرد نمیخوره کسی که از این دختر و کرا رابطه های متعددی داشته بدرد نمیخوره چون چ بخوای چ نخوای تنوع طلبه و جداکلا همیشه در حال مقایسه ای با بقیه دخترای قبلیش

اینستا🦫 عرضم به حضورت بسیار مهربان و ایمان دارد اولینهایش باید بایک نفر باشد بوس دست بغل ... با ک ...

واقعا درسته 

من یکی از مسائلی ک خیلی آزارم داد اینستاش بود 

ساعت۱۱ عقد میکنیم  یعنی سه ساعت دیگه 💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻🤭😂

الان دیگه عروس شدی مبارکهههههه