2737
2739

چجوری نوشتی ساده یا شکرگزاری 

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇

ان شاءالله حاجتت رو بگیری عزیزم

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نامه برا چی

به کی

خدا؟

عمل می‌کنه ؟

اگر گناه کار باشی و نماز هم بلد نباشی و روزه هم نگیری و بی‌حجاب هم باشی 

نامه بزاری لای قرآن خدا قبول میکنه؟

بگو جون تو 😭😭😭😭

چطور باید بنویسی؟؟

میخام آرزوم برآورده بشه😭💔

تروقرآن برای قبول شدنم تو کنکور یدونه صلوات بفرستید 😭❤️💜
2728
خوندم ک نوشته بود  انگار داری واسه دوستت نامه مینویسی و خواسته هاتو میگی

اگه راجب ازدواجه بزار لای سوره ملک 

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
2740
نامه برا چی به کی خدا؟ عمل می‌کنه ؟ اگر گناه کار باشی و نماز هم بلد نباشی و روزه هم نگیری و بی‌ح ...

من برای خدا نامه نوشتم 

هرچقدرم ک گناه کار باشی از رحمت خدا ناامید نشو

این شیطانه ک بهت میگه تو خیلی گناه کردی و خدا دیگه تورو نمیخواد 

خدا خیلی مهربونه خیلی 

ایشالا حاجت دل تورو هم بده و بتونی سمت خدا قدم برداری

نامه برا چی به کی خدا؟ عمل می‌کنه ؟ اگر گناه کار باشی و نماز هم بلد نباشی و روزه هم نگیری و بی‌ح ...

خدا مهربون تر از تصور من و توعه ...

فقط ازش بخواه .

از ته دلم از امام حسین خواستم حاجتتو بده 💔

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
2706