2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من چندسال درگیر جوش و لک صورت بودم یعنی صورتم افتضاح شده بود و جای تموم جوشا لک میشد انواع صابون و کرم و اینا رو امتحان کردم ی مدت هم قرص استفاده کردم که عوارض زیادی داشت(سر درد _ خشکی چشم و خیلی چیزای دیگه)

لایک

ما را می‌گردند ، می‌گویند همراه خود چه دارید؟ما فقط رویاهایمان را با خود آورده‌ایم ؛ پنهان نمی‌کنیم چمدان‌های ما سنگین است اما فقط رویاهایمان را با خود آورده‌ایم ! 
2740

تا رسیدم ب ی شوینده ی اسم لامینین(جلد آبی رنگ داره) روزی دو تا سه بار از این شوینده استفاده کردم

و ژل کلیندامایسین یک درصد(که جلد سفید و نارنجی داره) روزی چندبار استفاده میشه)

پماد آداپالن( جلد سفید و بنفش داره) هفته ای س بار استفاده میشه

لایک 

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند

فقط و فقط کسایی که پوست چرب دارن باید از این شوینده استفاده کنن چون چربی پوست رو کامل از بین می‌بره 

روزی دو تا س بار صورت شستع میشه که سعی کنید با آب ولرم بشورید نه خیلی داغ و نه خیلی سرد

روبالشی هاتونو تند تند بشورید

خابتون تنظیم باشه

و آب زیاد بخورید

ضد آفتاب مناسب پوست حتما استفاده بشه حتی اگه بیرون نرفتید. 

گوشیتون هم پاک کنید چون زمانی که با تلفن صحبت میکنید و ب پوست میخوره باعث جوش میشه 

سعی کنید ب پوستتون هم دست نزنید

2706