2733
2739
عنوان

برادر شوهر فضول خاله زنک

351 بازدید | 18 پست

امروز رفته بودیم بیرون البته شوهرم منو تو عمل انجام شده گذاشت اگه میدونستم از اول که با خونوادشه نمیرفتم،بعد کلا شوهرم همیشه به من بی محلی میکنه طبق معمول امروز هم محل نمیگذوشت منم مثل خودش برخورد کردم بعد دخترم داشت جلو راه میرفت برادر باباش دستشو گرفته بود داشت بهش میگفت مثل مامانت بد عنق نباش مثل بابات باش منم پشت سرشون بودم صداشو شنیدم[ البته دخترم ۳ سالشه ]خیلی بدم میاد ازش مرتیکه خاله زنک فضول 

کاربر جدید نیستم فقط با کاربری جدید ‌اومدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اونم صد درصد گفته که بشنوی

نزار تو گوش بچت حرف کنن خودت هم چیزی به بچت نگو

بزارین بچه خوش باشه وارد این خاله زنک بازیا نشه

داشت با بچت حرف میزد دخترتو صدا کن بهش یه عروسک بده

یا براش یه بستنی بگیر سرگرم شه

تو همه خانواده ها یه برادر کوچیکه هست که از صدتا مادرشوهر عفریته بذاره و معمولا همه اتیشا از گور اون ...

اتفاقا کوچیک نیست مردک عوضی هم سن بابامه

خب رفتار شما زشت بوده تو جمع اونا نباید با شوهرت لج کنی که اونا بی احترامی به خودشون تلقی میکنن

شوهرم از روز دوم عید به من بی محلی میکنه کلا عادت داره هر سال همینه منم دیگه طاقتم تموم شده گفتم مثل خودش بعد من اصلا به خونوادش بی احترامی نکردم

2740
اونم صد درصد گفته که بشنوی نزار تو گوش بچت حرف کنن خودت هم چیزی به بچت نگو بزارین بچه خوش باشه وار ...

به نظرت اگه بعدن دیدمش چیزی بگم با خنده یا حالت گلایه یا کلا چیزی نگم،البته اینم بگم که خونواده به شدت بی فرهنگ و عوضی هستن و شوهرمم اصلا پشتیبانم نیست طرف خونوادشه

ای کاش تا تنور داغ بود نونو میچسبوندی حرفتو میزدی ن‌بعدش

وقتی عصبی و ناراحت میشم کلا دست و پام میلرزه نمیتونم اون لحظه حرف بزنم گفتم چیزی میگم بحث بزرگ میشه

به نظرت اگه بعدن دیدمش چیزی بگم با خنده یا حالت گلایه یا کلا چیزی نگم،البته اینم بگم که خونواده به ش ...

اگه چهره دخترت شبیه خانواده توعن یبار به شوخی بگو چهرش که شبیه مامان بزرگشه ایشالا اخلاقشم شبیه اون شه

یا بگو توی مهدکودک گفتن بچه هارو علیه مادر پدرشون پر نکنید و یکمم توضیح علمی بده 

بعدم بگو باز خداروشکر تو خانواده ما از این چیزا وجود نداره ولی تو محیط های دیگه خیلی باید مراقب بچه ها باشیم

اگه چهره دخترت شبیه خانواده توعن یبار به شوخی بگو چهرش که شبیه مامان بزرگشه ایشالا اخلاقشم شبیه اون ...

آره کامل شبیه مامانمه قیافش نا گفته نمونه خود برادر شوهر م  یه دختر داره هم سن دختر من

اگه چهره دخترت شبیه خانواده توعن یبار به شوخی بگو چهرش که شبیه مامان بزرگشه ایشالا اخلاقشم شبیه اون ...

اینا حالیشون نیست اگه بگی مهد گفته فلان بد تر اذیت میکنن و این کار رو انجام میدن 

2706