2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منطقه سه ام

آخه هر شهر تعداد کسایی رو که می‌خوام متفاوتند حتی مثلا بوشهر ( خودم بوشهریم پارسال هم فرهنگیان شرکت کردم تجربی بودم متاسفانه قبول نشدم رتبه کم آوردم ) ظرفیت شهرستانی ها و جنسیت خیلییی تفاوت ایجاد میکرد خود شهر بوشهر فقط ۱ آموزش شیمی داشت و ۲ تا آموزش ابتدایی 

اما شهرستان خاش بیشتر بود تعداد ظرفیت  پسرا ۳ برابر دخترا بود 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
2728
آخه هر شهر تعداد کسایی رو که می‌خوام متفاوتند حتی مثلا بوشهر ( خودم بوشهریم پارسال هم فرهنگیان شرکت ...

مثلا با رتبه من شهر های دیگه میوردم . (شهر های ضعیفتر)

ان شاالله امسال قبول بشی  من پیشوام شهرستان تهران

ممنونم عزیزم همچنین شما . انشالله اون چیزی که میخوای قبول شی . عزیزم نمرت رو فقط سعی کن بالا نگه داری  درصدات هم توی رنج ۲۰ باشه فکر کنم بشه 

میتونی از تخمین ها و رتبه های قلم چی هم نگاه کنی 

2738

سلام عزیزم🌷 مزاحمتون شدم بگم 

من زبان رو از  پایه صفر  با زبان خیلی ساده تدریس میکنم با دوره و کتابی که خودم طراحی کردم عزیزم 

مایل بودین میتونید چند جلسه رایگان شرکت کنید و بعد تصمیم بگیرید

پرداخت هزینه پس از رضایت و به صورت قسطی هست

هر ۳ جلسه ۱۶۵ تومن

پیام بدید درخدمتم ⚘️

ایدی روبیکا   Mehri1365English

ایدی ایتا   Englishapieceofcake

آیدی  شاد   @englishapieceofcake

ایدی تلگرام  englishapieceofcake

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736