2733
2739

خانم ها شوهرم و خانوادم باهم تو اختلاف هستن و نمیزاره منم برم حتی تبریک عید هم نزاشت برم منم خواستم از این ایام استفاده کنم بهش راضی کنم فردا ببرتم خونه پدرم جواب پیاممو اینجور داد 

من چجور با سیاست رفتار کنم یا جواب بدم وقتی اومد خونه

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
طلاق

ازت خواهش میکنم اگه راه حلی نداری چیزی نگو قربونت برم

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا من از دیدن پیام شما و جواب همسرت اینقدر عاصی شدم 

چیکار کنم هی میگید سیاست نداری خب خانم های با سیاست چیکار میکنن ؟ من بد گفتم؟

چرا حقت رو اینطوری مطالبه می‌کنی عزیزم 

چرا اجازه گرفتی ؟ 

چرا خواهش می‌کنی ؟ 

غلط می‌کنه شما رو از رفتن به خونه ی پدر تون منع کنه 

بدون اطلاعش برو 

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 

یه عمه داشتم خدا بیامرز بین دو نفر که دعوا بود سعی می کرد اشتی بده..مثلا می گفت فلانی سراغتو گرفته یا...

تنها راهی که می تونی این قاءله رو ختم کنی اینه که آشتیشون بدی...سر چی دعواشون شده

2738
چرا حقت رو اینطوری مطالبه می‌کنی عزیزم  چرا اجازه گرفتی ؟  چرا خواهش می‌کنی ؟  غلط ...

میشه بگی چجوری بگم واقعا دیگه نمیدونم کم اوردم هر راهی رو رفتم

ندیدم پیاماتو عزیزم

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 
یه عمه داشتم خدا بیامرز بین دو نفر که دعوا بود سعی می کرد اشتی بده..مثلا می گفت فلانی سراغتو گرفته ی ...

پدر مادرم حرفی ندارن حتی چند بار خواستن بیان شوهرم لجبازی میکنه میخوام صدسال اشتی نکنن خودش نیاد فقط بزاره من برم

چرا حقت رو اینطوری مطالبه می‌کنی عزیزم  چرا اجازه گرفتی ؟  چرا خواهش می‌کنی ؟  غلط ...

به نظر منم شوهرش حق این رفتار رو نداره...اسی فکر می کنی اگه بی اجازه بری چی می شه؟

ببین تو شوهرتو بهتر از ما می شناسی..شاید اگه بی اجازه بری باهات قهر کنه و تازه با خودتم بد شه...ولی شایدم شخصیتش طوری باشه که اگه خودت رو محق نشون بدی و بگی این دعوا بین شماست و این حق من هست که اونا رو ببینم و بری ببینیشون...اونم دیگه حرفی نزنه..یا قهر کوتاهی بکنه دوباره اشتی کنه...نمی دونم تو شوهرتو بهتر می شناسی

میشه بگی چجوری بگم واقعا دیگه نمیدونم کم اوردم هر راهی رو رفتم

چرا اجازه می‌گیری ازش ؟

چرا فکر می‌کنی باید بهت اجازه بده ؟ 

خانومای با سیاست که نمیان خواهش کنند و التماس و تا روز ده فروردین هنوز نرفته باشن خونه پدرشون 

یک خانوم با سیاست به شوهرش میگه مشکلات شما به من مربوط نیست 

من باید برم پدر و خانوادمو ببینم 

خواستی بیا نه خواستی نیا

و بعدم بدون اجازه گرفتن پا میشه می‌ره خونه پدرش

مشکل شما اینه که فکر می‌کنی همسرت صاحب اختیار و مالک شماست 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به نظر منم شوهرش حق این رفتار رو نداره...اسی فکر می کنی اگه بی اجازه بری چی می شه؟ ببین تو شوهرتو ب ...

به نظرم هر رفتاری و برداشتی میخواد بکنه 

مگه اون آقا  بچه س که نمیفهمه بحث و ناراحتی خودش و خانواده همسرش ربطی به ارتباط همسرش با خانوادش نداره

حتی حق نداره با استارتر سر این موضوع تند خویی کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706