2737
2739

بچه ها من کار بدی نکردم که دو روزه ازش نگهداری کزدم مث بچه خودم شیر سوسیس گوشت دادم بخدا، شب شوهرمو فرستادم کاور ماشینشو اورده انداخته روی جعبه ک سردشون نشه

فقط من حالم بد شد خیلییییی دیدم این بچه شو جلو چشمم خورد خیلیییییی بهم ریختم جدای ابنکه این طبیعت گربه هست! میگم اخت گرفته بودم باهاشون، همین!!! و برام خیلی عجیب بود. حالا کاربر مرواردیجون ک میگی توو حیوونی و خدا میدونه سر کی چی بیاره!!! همون خدا دیده ابن دو روز چقد مراقبشون بودم و حرفتو به خودت برمیگردونم!! من فقط جهبه شونو بردم گذاشتم بیرون حیاط خونم! شما این شرایط برا خودت توی خونه خودت افتاد اگه عکس العملت جور دیگ بود اون موقع منو قضاوت کن! 💔

وای حالم بد شد .. تا حالا همچین چیزی نشنیده بودم

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوردشششش؟ معمولا نر این کارو میکنه 

وای میشه بیشتر توضیح بدی؟

من خودم گربه دارم 

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506
2728
2740

من سگ داشتم هیچ وقت تو خونم نمیاوردم چون سگه خونه نبود 

از هر حیوونی بگی داشتم 

گربه نداشتم ولی اگرم میخواستم پناه بدم جاش تو خونم نبود

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷

عزیزم🥺

گربه ها وقتی حس کنن بچشون مریضه و زنده نمیمونه می خورنش

یا اگه چندتا بچه به دنیا اورده باشن و غذا گیرشون نیاد یکی از بچه ها رو می خورن که بتونن برای بقیه بچه ها غذا بدن

الهی اشکال نداره  ولی طول میکشه فراموش کنی  اگه فکر میکنی حالت خیلی بد میشه سعی کن خودتو ...

😔بیتر بخاطر حرف اون کاربر ناراحت شدم که ندیده با دوتا جمله حال ادمو بدتر میکنن!

کاش وقتی خودتون از یه موضوعی انقدر حالتون بد میشه نیایید اینجا بگید هی تاپیک هم تکرار نکنید چون به همون اندازه حال بقیه رو هم خراب میکنید

2706