2733
2734

من گفتم خاله 😐

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تصور کن زمانی که هنوز ایفون ۱۳نیومده بود توجمع با اعتماد بنفس کامل از ایفون ۱۴حرف زدم و واقعا مسخرم کردن 😭

الانم یادم میارن 

۱۴سالگی عاشقش شدم و باهاش فرار کردم 🙃سخت بود خیلی سخت ولی الان خیلی شیرینه زندگی کنارش تو قشنگترین اتفاق زندگیمی $🫂❤️امضای قبلم رو پاک کردن 😐
2740

سوتی خودم اینه که خالم رو صندلی نشسته بود گفتم مامان من خوابم میاد 

شاید باورتون نشه اما من دوبار این کلمه رو گفتم و مامانموبه جا خالم دیدم

من یه آدمِ موودی‌ام,اما توو هر موودی دوسِت دارم.
سوتی خودم اینه که خالم رو صندلی نشسته بود گفتم مامان من خوابم میاد  شاید باورتون نشه اما من دو ...

یکی دیگشم اینه خالم زنگ زد گفت سلام گفتم مرسی گفت کار نداری گفتم سلامتی شما چه خبر😂

من یه آدمِ موودی‌ام,اما توو هر موودی دوسِت دارم.

تو چت ب رفیقم خاسم بگم نتت خرابه ؟ گفتم ننت خرا...بع؟؟ بدبخ خندید گف نه بخدا ننم از اوتاش نی😂😂

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
یکی دیگشم اینه خالم زنگ زد گفت سلام گفتم مرسی گفت کار نداری گفتم سلامتی شما چه خبر😂

ترکیبی زدی 😂😂

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

من واس خودم یادم نیس

اما مادرشوهرم 

بله برون خواهرشوهرم بود بعد شوهرخاله داماد رفته بود دسشویی اینم نمیدونس که دسشویی کسی هست دسشوییم جوری بود که چندنفراز مهمونا داخلش رو میتونستن ببینن بعد صدای اهنگم بالا بود مادرشوهرمم نمیشنید که ما بهش میگیم نرو داخل کسی هست اینم هی درو باز میکرد یهو دید داخل کسی نشسته اومد اینور درو بست

حالا جمعیت رو به دسشویی درحال ترکیدن از خنده بودن.منکه خودم اشکم سرازیر بود 

میگفتم مرده از دسشویی در نمیاد دیگه ولی با سری پایین اومد بیرون

2706