2733
2734

من با خانواده شوهرم ۲ ساله قطع ارتباط هستم، جریانش مفصله، از اول همبشه باعث دعوای بین ما بودن و اینقدر دخالت کردن که تا پای جدایی رفتیم، شرط برگشتم قطع ارتباطم بود ولی به شوهرم گفتم تو رفت و آمد کن فقط تحت تاثیرشون نباش ولی خودش چون تبعیض قائل شدن اونا بین بچه هاشون زیاده و رفتارشون اذیتش میکرد زیاد رفت و آمد نمیکرد ...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

حالا این چندوقنه چند نفر از فامیل های نزدیکش فوت کردن، هر بار برای مراسم میرفت و ۱ روز خونه مامانش میموند، من زنگ میزدم و احوال می پرسیدم و میگفتم کی میای دلم تنگ شده و...

اونم ذوق میکرد، من این مدت میموندم خونه کارامو میکردم و سرکار میرفتم و... تا چندروز پیش که باز یکی از فامیلاش فوت شده، گفتم زندگی چقدر کوتاهه و‌...کفت آره به تو بگو که نمیزاری من برم خونه بابام، گفتم من کی گفتم نرو؟برو ولی اگر نزارن روت، گفت تا میرم هی زنگ میزنی و میخوای بیام، گفتم خب دلتنگ میشم و...

حالا قبلا زنگ نمیزدم میگفت تو سراغ نمیگیری و رفتی توقیافه،  خلاصه این بار گفتم منو بزار خونه بابام، شوکه شد جون هربار خونه خودم تنها میموندم، بعدم گفتم شب میمونم توام بمون و میخوام برم مراسم یکی از فامیلامون، قشنگ مشخص بود تعجب کرده چرا خونه نمیمونم تنها 

2740

یعنی هرجور باهاش رفتار کنم باز یه بهونه برای تغییر رفتار پیدا میکنه تا میره سمت اونا، نمیدونم چطوری رفتار کنم، منم اصلا پیام ندادم و تماس نگرفتم باز نگه پاپیچ شدی، بعدم گفتم هروقت دوست داری زنگ بزن، وقتی نزده یعنی دوست نداره 

چطوری؟ چکار کنم آخه؟اگه سفت بگیرم میگه نمیزاری برم و بیام و اگه چیزیشون بشه میگه نذاشتی ببینمشون

به نظرم قانون بزار.مثلا سه ساعته بیا.

بچه دار بشی ،این نوع روابط به بچه خیلی صدمه می‌زنه.

بچه ها بزرگ میشن وبا مادر بد میشن

2706