2737
2734
عنوان

مگه میشه انسانی ب اون دنیا بره و برگرده؟ برای زندگی پس از زندگی میگم

| مشاهده متن کامل بحث + 265 بازدید | 37 پست
باورم نمیشه ب فکر‌ اجرا عدالتی؟ 😅 اخوندی ک‌از بچگی توی قران و حوزه علمیه بزرگ شده بیشتر از من و شما ...

اخوند 😂

خودت خندت نمیگیره از حرفت 

نمیشه ی چیزایی گف تعلیق میشم

ولی بدون همونان ک خدا و اون دنیا رو بد نشون دادن و مردم از اعتقاد افتادن 

من به خواسته هایم قول رسیدن دادم🌈
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاش برای من یکی توضیح بدی چی دید؟چرا برگشت؟

ببین سید هست گفت جدم امام حسین رو دیدم بالاسر یه قبر وایستاده بود گفت این قبر توئه الان باید برگردی ولی دوباره زود میای😔😓

خودش تا مدتها گریه میکرد و تعریف میکرد و میگفت من خودم نمیخواستم برگردم دلم میخواست اونجا بمونم

یا مثلا تک تک کسانی که براش دعا کرده بودن رو میدونست میگفت عین یه پیام بهم القا میشد 

تمام حرفایی که ما تو خونه درباره ش زده بودیم رو اون تو کما بود میدونست چی گفتیم

حتی میگه یکی از نزدیکامون خیلی خوشحال بود از وضعیت من واسمشو نمیگه  

چندنفر از نزدیکان که فوت کردن اونجا دیده ؛ تو زمان بیهوشیش یه پسر دیگه فوت کرد بعد که به هوش اومد گفت مامانشو اونجا دیدم طرف قلبش خونی بود میگفت جگرم سوخته و ناراحت بود نمیدونم چرا

مثلا یکی رو دیده که پیرهم نبود و دوسال پیش فوت کرد و میگفت دیدمش خیلی عذاب میکشید و کمک میخواست وضعیتش بد بود بعد همه میدونن که پول نزول میداده قبلا

بعد تو محرم بود که این اتفاق افتاد گفت امام حسین  بهم گفت من خیلی از دست شیعیانم راضی ام که هنوز یاد منو زنده نگه میدارن😔

خلاصه این یه قسمت حرفاشه خیلی چیزا هست که میدونم بگم کسی باور نمیکنه...

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
ببین سید هست گفت جدم امام حسین رو دیدم بالاسر یه قبر وایستاده بود گفت این قبر توئه الان باید برگردی ...

عزیزم شرمنده ببخشید من امامارو خیلی دوست دارم اما بخاطر شرایط سخت  مردم از دین زده شدن😭روی منم تاثیر گذاشته بود فکر میکردم اینا الکین میخان مردم سرگرم کنن یا خدا منو ببخشه امامارو الکی بزرگ کردن😭😭همش دنبال یه نشانه بودم تا پیام شمارو دیدم امیدوارم به حق امام حسین بچه ات سالم بدنیا بیاد ویکی از یاران امام زمان باشه🙏🌹

2742
ببین سید هست گفت جدم امام حسین رو دیدم بالاسر یه قبر وایستاده بود گفت این قبر توئه الان باید برگردی ...

اگه بقیه حرفاشم میتونی بگو تو همین تاپیک یا درخواست دوستی بده دلم میخواد بدونم تا بیشتر شرمنده بشم😔

عزیزم شرمنده ببخشید من امامارو خیلی دوست دارم اما بخاطر شرایط سخت  مردم از دین زده شدن😭روی منم ...

ممنون عزیزم انشالله  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
اگه بقیه حرفاشم میتونی بگو تو همین تاپیک یا درخواست دوستی بده دلم میخواد بدونم تا بیشتر شرمنده بشم😔

یه روز تاپیکشو میزنم کامل میگم تگت میکنم  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738