2737
2734

خیلییی احترام قائل بود از اینا نبود ک بخواد زور بگه همیشه می‌گفت تو حق انتخاب داری شوهرت هم بشم به خودم این اجازه رو نمیدم بهت زور بگم

تاحالا با کسی نبوده کار خونه ماشین اینا داشت

خانوادش بی نهایت ب خودم و خانوادم عزت و احترام میزاشتن 

می‌گفت تنها چیزی ک ازت میخوام اینه ک سنگین باشی جلف رفتار نکنی 

امااا با همه این حال چون یکی دیگ تو دلم بود مهرش ب دلم نمیفتاد

الان میگم شاید با عقلم باید پیش میرفتم

شاید بعداً حسی ب وجود میومد

نظر شما چیه باید چیکار میکردم

میخوامشا اما نمی‌خواد منو💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرارودوست پسراتون اسم نامزدگذاشتین  ازکی تاحالا دوست پسرشده نامزدحتمااگه نامزدم کنیدمیگید شوهرم ...

ن عزیزم کاملا سنتی  اومدن خواستگاری و واقعا تا مرحله نامزدی پیش رفتیم دوست پسرم نبود زود لطف کن قضاوت نکن

دلت اگه باهاش نبود تا آخرش همین حس تو وجودت می‌موند  کار خوبی کردی

نمیدونم والا بعضیا میگفتن عشق بعد ازدواج ب وجود میاد ولی خب خودم حس میکردم نامردیه قبولش کنم وقتی مهر یکی دیگ تو دلمه

ن عزیزم کاملا سنتی  اومدن خواستگاری و واقعا تا مرحله نامزدی پیش رفتیم دوست پسرم نبود زود لطف کن ...

اخه اینجا به دوست پسرمیگن نامردخیلی برام عجیبه نه اخه قضاوتت نکردم چیزخاصی نیست که منظورم اسم مراحل اشنایی هست 

2738
نمیدونم والا بعضیا میگفتن عشق بعد ازدواج ب وجود میاد ولی خب خودم حس میکردم نامردیه قبولش کنم وقتی مه ...

آره دقیقا نامردی بود اگه قبول میکردی، اگه دلت پیش کسی نبود اوکی شاید میشد بعدا عاشقش بشی اما وقتی دلت با کسی بود نه نمیشد