2733
2734
برای چی بابد بفرستت خونه  بابات؟  علتش چیه؟ ـخیانت؟

خدا میدونه علت کارش چیه کلا خودشم نمیفهمه داره چکار میکنه یکی نیست بگه وقتی گفتی طلاقت میدم حالا که پای نفقه مهریه اومده وسط چرا میگی نمیدم زنم برگرده

ببین من کلا تو زندگی باهاش سختی زیاد دیدم و همیشه سکوت کردمو کوتاه اومدم روم دست بلند کرده باز چیزی نگفتم توهینو فحش بهم داده شخصیت برام نذاشته باز کوتاه اومدم خرجی بهم نمیداد خودم سه ساله کار کردم،فکر رفیق بازیو سیگارو بدبختی با رفیقاش بود دروغگو و پنهان کاربود اخلاق رفتار نداشت فقط تحمل کردم به این دلیل که درست میشه همیشه با پادرمیونی بزرگترا چیزی میشد حلش میکردن ولی ایندفعه دیگه واقعا نمیتونم سکوت کنم

وقتی میگن خونه ماله خودمونه و فلانی خدمتکارمونه بعدش میفهمی اون زن داییش بوده خونه هم رهن بوده پسره ...

اون که مهریه اش چهل ملیارده    واقعا چی داره 😐  که   با وجود اینکه عقد بوده و رابطه داشته بازم میخواستنش؟😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب دختره چه .. بوده اینو ول کرده😐 پسر نماز خون گلی است از گل های بهشت

خب منم میگم

حس میکنم دختره خودش مشکل داشت

چون خیلی ول و لوس و آویزون پسرا بود

یادمه دومی که طلاق گرفت برادرم مجرد بود همش بهش خودشو میچسبوند دلبری میکرد عشوه میومد بعد به پسرداییم گفته بود میخواد داداش منو تور کنه که زن دکتر بشه به شوهرای قبلیش پز بده

سوال پوستی یا پزشکی داشتیپ درخدمتم
خدا میدونه علت کارش چیه کلا خودشم نمیفهمه داره چکار میکنه یکی نیست بگه وقتی گفتی طلاقت میدم حالا که ...

قبل ازدواج عشق دات بود؟

یا صرفا خواستگار سنتی که اومده بود  ؟

2742

برادر دوستم با زنش توافقی جدا شدن 

کلا دوستم اینا خانواده شون درست حسابی نبود 

مثلا باباش طلا میخرید واسه عروس،دوستم اول میکرد دستش یا کلا پسره هرررررچیییییی میشد میومد اول به خواهر و مادرش میگفت 

آخرشم دختره توافقی جدا شد 

خودشم بابای دختره هم خونه داده بود بهشون هم جهیزیه 

ولی دختره تو عقد جدا شد و طلاهایی که خریده بودن به عنوان مهریه برداشت

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍

آره دیدم جدا شدن 

مهریه هم بعضیا گرفتن بعضیا نه،بستگی به وضعیت افراد داره

دلیلش چی بوده؟ نمی‌دونیم! هیچوقت نمیشه دلیل واقعی جدایی افراد رو فهمید چون باهاشون زیر یک سقف نبودیم که مشکلاتشون رو ببینیم! ولی حالا یکی میگه خیانت، یکی عدم سازش و ....

2740
برادر دوستم با زنش توافقی جدا شدن  کلا دوستم اینا خانواده شون درست حسابی نبود  مثلا بابا ...

چند وقت عقد بودن؟

عاشق همدیگه نبودن؟  قبل ازدواج خواستگار سنتی اش بود؟

خواهر خودم تو‌عقد بود فهمیدیم شوهرش دست بزن داره و فحاشی و عصبیه نمی‌دونم چی مصرف میکرد شبا چاقو زیر ...

وای یا خدای محمد چاقو؟

اینارو قبل عقد ندیدیدد؟  

یعنی پسره  خواستگار سنتی بوده یا  خواهرت دوسش داشت که اومد گرفتش؟

ـ

2706