2733
2739
به هزار دلیل.. دوسش دارم ولی باید نداشته باشم و ازش متنفر باشم کاش زمان به عقب برمیگشتو هیچ وقت از ...

الان چند وفته عقدی؟

خواستگار سنتی ات بود یا عشقت بود اومده بود خواستگاری؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداترس بودنش  چجور شما متوجه شدی

خب رفت و آمد داشتیم دیده بودمش دیگه

بنظر میرسه دختره خودش مشکل داشت وگرنه شوهراش هیچکدوم اصن پسر بدی نبودن ولی دختره خودش به شدت ول و لوس

هرکی گفت مدرک تحصیلی مهم نیست، دانشگاه مهم نیست، سطح خانوادگی و فرهنگ مهم نیست محکم بزنید توی گوشش. جهان بینی آدم ها و شخصیتشون در خانواده و محل تحصیل و کار شکل میگیره! آینده ی آدم ها شخصیت آدم ها همیناستتحصیلات و لول خانوادگی فقط برای کسایی مهم نیست که ندارنشفقط کسایی میگن تحصیلات شعور نمیاره که تحصیلات ندارن تحصیلات با خودش جهان بینی و بینش و شعور میارهاگر میبینید که یکی تحصیلات داره و بیشعور هست به این دلیله که قبل تحصیلاتش خیلی بیشعورتررررر بوده و الان بیشعور هست
2731
علتش طلاق اشون بگو یه دوتاش تعریف کن چیشد و اینکه   ایا زمانیکه ازدواج کردن اون ...

دو تا دختر خیلی پولداربودن بعد عقد فهمیدن پسره برای کلاهبرداری اومده

یکی مشهدی بود شوهرش ترک  پشت سرش ترکی حرف میزدن دعوا شد. همون دوباره عقد کرد تو عقد شوهرش دیابت گرفت جدا شد دوباره 

یکی اختلاف عقاید مذهبی و سیاسی 

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
دو تا دختر خیلی پولداربودن بعد عقد فهمیدن پسره برای کلاهبرداری اومده یکی مشهدی بود شوهرش ترک   ...

چجوری میشه تو عقد کلاهبرداری کرد؟ میشه توضیح بدی؟

واینکه اگه دیابت بگیره طرف مگه جرم کرده؟

الان چند وفته عقدی؟ خواستگار سنتی ات بود یا عشقت بود اومده بود خواستگاری؟

من عقد نیستم سه ساله ازدواج کردم الانم دوماهه بی دلیل منو فرستاده خونه بابام که میخوام طلاقت بدم بعد هیچ کاری نکرده رفته تمکین زده زنم برگرده کم بلا سرم نیاورده..ابرو برام نذاشته دوماهه سراغی ازم نگرفته ینفرم نفرستاده دنبالم اون وقت من احمق هنوز دوسش دارم دارم عذاب میکشم خداوند لعنتش کنه

خب رفت و آمد داشتیم دیده بودمش دیگه بنظر میرسه دختره خودش مشکل داشت وگرنه شوهراش هیچکدوم اصن پسر بد ...

نه واقعا سواله برام خدا ترس بودن رو تو چیا میدیدی بهم بگو

2738
۳ بار😐؟ از دومی چرا طلاق گرفت؟

دومی پسرعموی مامانش بود بهش گفته بود توعقدرابطه نداشتم پرده بکارت دارم بهش دروغ گفت شب عروسی فهمید دختره دروغ گفته پسره طلاقش داد دختره نمی‌خواست طلاق بگیره طلاقش دادن بابای دختره به همه گفت دامادم معتادبود دخترم طلاق گرفت🤣🤣🤣🤣

من عقد نیستم سه ساله ازدواج کردم الانم دوماهه بی دلیل منو فرستاده خونه بابام که میخوام طلاقت بدم بعد ...

برای چی بابد بفرستت خونه  بابات؟  علتش چیه؟

ـخیانت؟

نه واقعا سواله برام خدا ترس بودن رو تو چیا میدیدی بهم بگو

چشم چرون نبود نمازاشو میخوند غیبت اینا نمیکرد

دیگه آدم بعد یه مدت رفت و آمد متوجه میشه این چیزا رو

هرکی گفت مدرک تحصیلی مهم نیست، دانشگاه مهم نیست، سطح خانوادگی و فرهنگ مهم نیست محکم بزنید توی گوشش. جهان بینی آدم ها و شخصیتشون در خانواده و محل تحصیل و کار شکل میگیره! آینده ی آدم ها شخصیت آدم ها همیناستتحصیلات و لول خانوادگی فقط برای کسایی مهم نیست که ندارنشفقط کسایی میگن تحصیلات شعور نمیاره که تحصیلات ندارن تحصیلات با خودش جهان بینی و بینش و شعور میارهاگر میبینید که یکی تحصیلات داره و بیشعور هست به این دلیله که قبل تحصیلاتش خیلی بیشعورتررررر بوده و الان بیشعور هست
دومی پسرعموی مامانش بود بهش گفته بود توعقدرابطه نداشتم پرده بکارت دارم بهش دروغ گفت شب عروسی فهمید د ...

وای😐  چه زشت چه زشت

سومی چی؟ براش مهم نبوده دوبار رابطه داشته با دونفر؟

چشم چرون نبود نمازاشو میخوند غیبت اینا نمیکرد دیگه آدم بعد یه مدت رفت و آمد متوجه میشه این چیزا رو

خب دختره چه .. بوده اینو ول کرده😐

پسر نماز خون گلی است از گل های بهشت

دومی پسرعموی مامانش بود بهش گفته بود توعقدرابطه نداشتم پرده بکارت دارم بهش دروغ گفت شب عروسی فهمید د ...

این است عاقبت دروغگویی

چجوری میشه تو عقد کلاهبرداری کرد؟ میشه توضیح بدی؟ واینکه اگه دیابت بگیره طرف مگه جرم کرده؟

وقتی میگن خونه ماله خودمونه و فلانی خدمتکارمونه بعدش میفهمی اون زن داییش بوده خونه هم رهن بوده پسره اصلا کار و کاسبیش مشکل داره 

دختر خانم دوباره ازدواج کرد سال پیش با مهریه ۴۰ میلیارد

نه ولی وقتی میگن باید پاتو قطع کنی  چطوری کار کنه چطور خرج خونه رو دربیاره 

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
2706