2737
2734

می خوام رمز دوم هم بزنم. کلا چه مراحلی داره. اولین بارمه می خوام کار اداری بکنم استرس دارم

علاقه مند به تشخیص اختلال شخصیت و شخصیت شناسی (روانشناسی نخوندم خودم تحقیق کردم و آدمارو از نظر روانی بررسی کردم، مخصوصا آدمای غیر عادی یا دارای اختلال شخصیت) در خواست دوستی قبول نمی کنم مگر اینکه از قبل دلیلشو بدونم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کارت ملی فقط

کارت ملی ندارم هنوز :|

علاقه مند به تشخیص اختلال شخصیت و شخصیت شناسی (روانشناسی نخوندم خودم تحقیق کردم و آدمارو از نظر روانی بررسی کردم، مخصوصا آدمای غیر عادی یا دارای اختلال شخصیت) در خواست دوستی قبول نمی کنم مگر اینکه از قبل دلیلشو بدونم.
2728
کارت ملی 

ندارم

2740

چند سالته

زیر هجده با سرپرست و شناسنامه خودتو سرپرست

بالا هجده فقط کارت ملی

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان‌شاءالله همه منتظرا بزودی مامان بشن❤️ این طعم و حسِ قشنگِ مثبت شدن بیبی چک و آزمایش رو بچشن🥹

نگران نباش

شناسنامه و کارت ملی 

اگه کارت ملی نداری همون کاغذ پیشخوان کافیه

و شماره موبایل بنام خودت

وقتی حساب باز کردی رمز دوم با دستگاه خودپرداز فعال میکنی

از ماست که بر ماست