2733
2739
عنوان

نامه ایی به همسر اینده عم🦋♥️

186 بازدید | 23 پست

سلاااام🖐من زنتم😃

البته اگه وجود داشته باشی و با این اخلاقم نپرونمت😂

امیدوارم یه پسر کاری و زرنگ باشی😄

امیدوارم نماز خون و معتقد باشی ولی خشک و تعصبی نباشی😄

امیدارم قدت بلند باشه ظاهرت همونی باشه که میخوام🫠

امیدوارم مهربون باشی چون من جنبه نامهربونی ندارم🥲

امیدوارم صبور باشی چون من یکم لحبازم😂

امیدوارم بلد باشی نازمو بکشی و لوسم کنی چون من اینجوری بزرگ شدم😄

امید وارم از الان به یادم باشی و پس انداز کنی چون من حوصله بی پولی ندارم😠

امیدوارم شکمو نباشی چون من غذاها و شیرینی هامو خوشمزه درست میکنم ولی دوس ندارم هیکل ورزشکاریت رو از دست بدی🙁

سعی کن قبل من عاشق نشی چون قبل تو هم بهت وفادار بودم♥️

سعی کن خیلی برا رفیق یا دوس دخترت خرج نکنی چون رفیق بازی هم یه حدی داره😠من خودم ب اندازه کافی خرج دارم برات😠

اصن سعی کن وقت و هزینه ات برا دوس دختر هدر ندی چون تو تهش شوهر منی😠

امیدوارم با کار کردنم مشکل نداشته باشی چون من بین تو و کار،کارو انتخاب میکنم😁

اینو بدون تا وقتی بابام زنده اس(ایشالا عمرش طولانی)باید هرروز بهش سر بزنم و خونمون نزدیکش باشه🤝

سعی کن توس سن۲۴_۲۸سالگیم پیدات بشه نه رودتر نه دیر تر😂

خیالت از بابت زنت راحت باشه من دختر خوبیم😃

.از الان دارم پس انداز میکنم برا زنذگیمون 

از الان بهت متعهد و بهت علاقه مندم البته اگه خرابش نکنی♥️

اگه دلمو به دست بیاری میتونم بهترین خودمو برات بذارم وحمایتت کنم و پشتت وایسم تا باهم پیشرفت کنیم🍃🦋

شاید بعد اومدنت اینو بهت نشون بدم

در نهایت بدون دوستت دارم و منتظرتم🥰♥️

لایک نکن مگر اینکه خودم بگم😑هی نوتیف میاد با ذوق باز میکنم میبینم لایکه🤦🏼‍♀️😑😂
خانم های مهربونم لطفا لطفااا به نیت حاجت روایی برای رسیدن به عشقم یکی یه صلوات بفرستید... انشالله ه ...

فرستادم 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا الان که من دلم گرفته و باید پیشم باشه کجاست خبرش؟!

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋
2731

هم خدا هم خرما ؟لقه تو گلوت گیر نکنه😂

خدا وصف حالم در اینکه خداا معجزه میکنه با صبری که بهمون خدا نگاهش مهربون هر چیزیو به وقتش بهمون میده بر بالشتی که مرگ پرنده پر است نمیتوان خواب پرواز دید 🕊🕊🕊یعنی دل نشکنیم کسیو جدا نکنیم از کسی غیبت نکنیم مسخره نکنیمممم اصلا گناه جدا از گناه میگن سوزن به خودت بزن جوال دوز به دیگران که بفهمی چه دردی داره وقتی دیگران رو از خودت نامید میکنی به خاطر حرفامون توی زندگی بیشتر از همه هم عاشق نماز خوندن باشید مثل مننن🦋الله اکبر💮💮⚘💮💮خدامحافظ انسان های دل پاک مهربان 

بچها کسی جزعی از قران برنمیداره جز ۵ ۱۸ ۱۰ ۲۸ مونده 

خدا وصف حالم در اینکه خداا معجزه میکنه با صبری که بهمون خدا نگاهش مهربون هر چیزیو به وقتش بهمون میده بر بالشتی که مرگ پرنده پر است نمیتوان خواب پرواز دید 🕊🕊🕊یعنی دل نشکنیم کسیو جدا نکنیم از کسی غیبت نکنیم مسخره نکنیمممم اصلا گناه جدا از گناه میگن سوزن به خودت بزن جوال دوز به دیگران که بفهمی چه دردی داره وقتی دیگران رو از خودت نامید میکنی به خاطر حرفامون توی زندگی بیشتر از همه هم عاشق نماز خوندن باشید مثل مننن🦋الله اکبر💮💮⚘💮💮خدامحافظ انسان های دل پاک مهربان 
2740
هم خدا هم خرما ؟لقه تو گلوت گیر نکنه😂

اخه من خودمم عم خدام هم خرما😂

یکیو میخوام در حد خودم خواسته زیادیه؟😂

اخه من خودمم عم خدام هم خرما😂 یکیو میخوام در حد خودم خواسته زیادیه؟😂

نه گلم نوش حونت ۰😂

قربونتتتت برم مننن

خدانکنه:)

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
هیچ زن یا مردی پیدا نمیشه که کامل خوب باشه 

من نگفتم کامل

من باهاش کنار میام اگه اونم کنار بیاد

من نه ازش خونه میخوام نه ماشین نه خونه فقط میخوام به یادم باشه و تلاش و پس انداز کنع بقیه اشو باهم میسازیم

میخوام چهره اش ب دلم بشینه نمیخوام حالا خیلی خوشکلم باشه

اینو بدون زنت خیلی به محبت نیاز داره و لوسه اگه بلد نیستی ناز بکشی و لوسم کنی اصن نمیخواد بیای😠

2706