2737
2734
عنوان

توروخدا ببخشید روم نمیشد این تاپیک رو بزنم ولی مجبورشدم

| مشاهده متن کامل بحث + 5596 بازدید | 124 پست
اخه یاد دوستم افتادم اینقد پز میداد میگفت شوهرم میگه بیا پیشم بخواب یکم

من اگه از این رفتار همسرم لذت میبردم هیچ وقت مطرحش نمیکردم

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
من کاملا درکت میکنم موقع خواب حتما باید کنارش بخوابم خب بعضی مواقع خوابم نمیاد یا موقع بیدار میشه ب ...

عزیزم

آخه من بعدشم عذاب وجدان میگیرم

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظر من این اصلا مشکل نیست  خیلیا دوست دارن الان جای شما باشن  به این میگن زندگیه لاکچ ...

به شرطی که دو طرف لذت ببرن

نه من که عصبی میشم

من اگر جایی برم شوهرم زنگ روی زنگ که زود بیا تا میرسم میگم چته میگه خونه خودمون بهتر نیست.ماراه دوری ...

همسر منم همینطوریه جایی برم همش زنگ میزنه

خواب باشه من میرم بیرون بیدار میشه زنگ میزنه زود بیا خونه

2728
ببین من چند تا از کارهای شوهرمو بگم تو روزی هزار بار به خاطر کارهای شوهرت میگی شکر  قدرشو بدون ...

عزیزم ببخشید😔

عین شوهرت

ان شاءالله قسمتت کنه عزیزم ولی ان شاءالله حال خددتم خوب باشه

اره موافقم آدم باید میانه رو باشه هم غرور بجا هم افتادگی و تواضع بجا

دقیقا همینطوره

2738
فکر میکنم که شما درون گرا هستی  و نترس گلم یه دور مشاوره بری  درست میشه

نه عزیزم اصلا درونگرا نیستم ولی یه مدت زیادی افسرده ام

شوهر منم همینه ولی من دوست دارم رفتارشو مثلا تو جمع باید کنارش باشم باهمراه بریم بدون من هیچییی نمیخ ...

میتونم بپرسم رفتارش با مادرشون چطوره مادرش بهش زیاد محبت میکنه یا معمول و ایشون با مادرشون چطور ؟

اگه مقدور بود جواب بدین ممنونم 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
باهاش همکاری کن شماهم احساساتی شین زندگیتون شیرین ترمیشه من خودم احساسی همسرم مغروربتمام معنا الانم ...

عزیزم نمیتونم بخدا عصبی میشم مثل کسی که یه نفر کتکش بزنه اذیت میشم

حق داری کلافه میشه آدم هرچیزی حدی داره

ممنونم از درکت عزیزم

خودشون ازتون شرح حال میگیرن 

باشه عزیزم ممنونم ازت

عزیزم شما چه بیماری دارید؟ آخه تو یکی از تاپیکاتون گفتین که حالتون خیلی بده

بله عزیزم حالم بده

فقط نمیتونم بیماری جسمی ام رو بگم شرمنده

خب بهش بگو  بلاخره اونم آدمه

میگم حتی گاهی باهاش دعوا میکنم ولی فایده نداره

2706