2752
2734
عنوان

گشنه ها عید دیدنی اومدن خونه مون اصابم خورده

| مشاهده متن کامل بحث + 1410 بازدید | 78 پست
کلاس شیشمه پسراش آخه 

اشکال نداره ،من یکیو میشناسم چندوقت پیشا جایی دعوت بودیم ی خونواده هم همراه ما اومدن از بزرگ تاکوچیک ک کوچیکشون۲۵سالش بود ظرفیو نذاشتن چیزی توش بمونه ماازخجالت پاشدیم اومدیم خونمون دیگ اینا ک تهش شاید۱۲سالشون باشه

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اره منم باید همین کارو کنم

حالا نمیدونم رسمتونع یا نع 

من از قدیم الایام یادمع پدیرایی آجیلمون توپیاله سایز کوچیک بودع😂

برا ظهورش صلوات ... برای مامان شدن دوباره م صلوات ممنونم🙇هر چند دارم از امام رضاست
2731
اسی ظاهرا خودت گشنه تری  زورت که نکردن جلو دستشون نزار بزارش تو کمد در خونتم قفل کن کسی رو راه ...

اخه باز میگن چ خسیسه ن والا من اصلا گشنه نیستم خونشون رفتم قبلش خبر دادم ک دارم میام داداش کوچیکمو بدون اطلاع بردم خونشون قرار بود دو نفر بریم اما مجبوری شد س تا شدیم موقعی ک برامون بستنی برا پذیرایی اووردن من خدم نخوردم یکی داداشم برداش یکی نامزدم گفتم شما برا دو نفر تهیه دیدین ما س نفریم هر چقدر اصرار کرد جون هرکس قسم خورد ک زیاده بر نداشتم گفتم ما دو نفر بودیم س تا اومدیم باهم میخوریم تازه کلی عذرخواهی کردم

خواهر کوچیکه آنجلینا جولی .کاربری از ۸ فروردین ۱۴۰۳ متعلق ب اینجانب می‌باشد و تا قبل از آن مربوط به من نیست. 
بچه ان دیگه درسته باید کنترل بشن ولی اگه چیزی داری که نمیخوای بخورن چرا میاری دلتو بزرگ کن دیدتم ب ...

اخه زنش بی عرضس چی بگم اینکه برا خونه نوییمون چیزی نیووردن چی 

خواهر کوچیکه آنجلینا جولی .کاربری از ۸ فروردین ۱۴۰۳ متعلق ب اینجانب می‌باشد و تا قبل از آن مربوط به من نیست. 
خخخخ منم وقتی شوهرم غر میزنه میگم زنا غر میزنن😃

نامزد منم گاهی خیلی گریه می‌کنه خیلی احساساتیه میگم چرا مثه زنا همش چشات اشکیه

اینکه پدرومادر باید بچشون رو کنترل کنن درسته ولی اینکه تعداد شیرینی هایی که خوردن روهم میشمارید درست ...

اگه بیای ببینی اینجا چقد بی ادبن حرص میخوری الان تو موقعیتشم تو هم باشی همینطوری آتیشی میشی 

والا ادم از بچه فامیل خوب حرصش میگیره    

دلم میخاد یکی بزنم زیر گوشش بخورن عیب ندارع هرچند گشنه ان اما برا خونه نویی چرا دستاشون تو سوراخ دماغشونه

اسی جان امروزدهم فروردینه سه روزدیگه تمومه خوب نخورن ،میمونه توخونه بعدمونده میشه بایدبریزی دور

ن بابا فردا پسفردا هم میان خونمون باز . بابا بخورن عیب ندارع اما اینا گشنه ان از قحطا در رفتن

حرص نخور شیرت خشک میشه مادرررر 😁

خدایا این فامیلای بدرد نخورو از ما دور کن آمین

یکم دلتو بزرگ کن چی میشه بچه هست این چه طرز صبحته حتما خودتم عاقل بالغ میدونی

بابا پسر کلاس ششمی بچه هست تازه انقدر بی ادبه این چیزای زناشویی رو داره ب بچهای کوچیک یاد میده هی کر کر می‌خنده دلم میخاد بزنم دم دهنشون ولی میگم زشته 

چرا تاپیکای سمی میزاری ؟ واقعیه این چیزا رو که میگی ؟

بابا سمی چیه وحشیا اومدن خونمونو دارن بهم میریزن از هیچکی شانس نیووردم ن پدر مادر ن فک و فامیل همه یا گشنه یا معتاد 

والا مدیونی بدونی داشتم درس میخوندم بچه شون شروع کرد غر زدن منو ببرید پارک گفتم به بابات بگو میگفت ب ...

فامیلای ما هم همه بدرد نخور

بعضيا انگار خونه خودشون هيچي نمي خورن جايي ميرن ميخوان كمبود ويتاميناشونو جبران كنن

واقعن زشته دیگه بابا ازتون پذیرایی کردم نکه نفری ۶ تا ۷ تا شیرینی بردارین یا آجیل با ملاقه س تا س تا .  هی میان شکلات برمیدارن هی در میرن مامانشم اونور محل نمیدن خدشو با بقیه سرگرم می‌کنه من خدمم تو خونواده ی مرفهی نیستم ولی یجا میرم تازه بمن اصرار میکنن بخور بابا چ تعارفی هستی طرفمو درک میکنم میگم برا پذیرایی ی چیزی اووردن من ک نباید همرو بخورم

2706