2737
2734
عنوان

ب دخترعموم میگن خانوم دکتر😐😐😂

| مشاهده متن کامل بحث + 5355 بازدید | 150 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه خواستگار اومده بود برام باباش پیر بود تقریبا   پسرش گویا از این امدادگرا بود  یه همچین ...

😂😂😂

«لَا تَخَفْ وَلَا تَحْزَنْ ۖ إِنَّا مُنَجُّوكَ» نترس و غمگین نباش، ما تورا نجات می دهیم!🌱(۱۴٠۳/۲/۳)  خدایا من با تک تک سلول هام  بهت توکل کردم و امید دارم ب درست شدن اوضام...🥺 / +پس زخم هایمان چه؟؟ _نور از محل آن ها وارد می شود...🌱 /  در حال درمان افسردگی...❤️‍🩹
2731
عزیزم ربطی ب تحصیلات و کنکور اینا نداره.. یسری دوره هس.. مثل دوره ی تزریقات.. دوره ی اورژانس.. د ...

ممنونم عزیزم پس یعنی دیپلمت ارتقا پیدا نمیکنه بشه لیسانس و...

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
بله دوره های فنی حرفه ای هست 

عه خوبه مرسی گلی

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
خب اسی شغلش چه جوری معرفی کنن؟ قربون خواهر زاده دستیار دندون پزشکم بشم🤣🤣 دیگه خانوم دکتر راحت تره ...

اره خب😂😂😂

«لَا تَخَفْ وَلَا تَحْزَنْ ۖ إِنَّا مُنَجُّوكَ» نترس و غمگین نباش، ما تورا نجات می دهیم!🌱(۱۴٠۳/۲/۳)  خدایا من با تک تک سلول هام  بهت توکل کردم و امید دارم ب درست شدن اوضام...🥺 / +پس زخم هایمان چه؟؟ _نور از محل آن ها وارد می شود...🌱 /  در حال درمان افسردگی...❤️‍🩹
بله میشه دندونساز تجربی  خب تو برو واقعا پزشکی بخون تا ناراحت نشی چرا از اینکه یکی به یه چیزی ...

این شاد بودن نیست

این پز دادن الکیه! طرف اگه حتی هم باشه چه دلیلی داره بخواد با اینچیزا پز بده اصلا😵‍💫

برای شاد بودن خوبه دنبال چیزای درونی تر باشیم!

2738

کنکوریه م درس میخونم. بابام هنو هیچی نشده جلو مهمونا اگه از اتاق میام بیرون میگه دکتر بابا چطوری. 

اینقد خجالت میکشم و اینقد حرصم در میاد. بابا هنو نه قبول شدم نه هیچی چرا اینطور میگی💔

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…
ن ن بهیچ وجه ربطی ب مدرکِ مقطعِ تحصیلیت نداره.. دوتا چیزِ مجزا هستن..

ممنونم

کنکوریه م درس میخونم. بابام هنو هیچی نشده جلو مهمونا اگه از اتاق میام بیرون میگه دکتر بابا چطوری.&nb ...

منم همسنتم بابام که میگه جیغ میزنم خیلی استرس اوره 😂

من دکترم و دکترای تخصصی دارم. بعد چند روز پیش،یکی از اقوام همسرم که خودشون دیپلم دارن بهم گفتن که فرزندشون دکترن چون پزشکن و من نباید حسودی کنم که به ایشون میگن دکتر.

حالا بنده خدا پزسک عمومیه و جای بچه منه. من کلا در خانواده دوست ندارم کسی با لقب دکتر یا مهندس صدا بزنم و عادتم ندارم کسی اینجوری تو مهمونی مثلا صدام بزنه و فقط با چشمای گرد شده نگاهش کردم. بچه بنده خداشم خجالت کشید.

2706