2737
2734
عنوان

ب دخترعموم میگن خانوم دکتر😐😐😂

| مشاهده متن کامل بحث + 5363 بازدید | 150 پست

منم تجربیم دوازدهمم خالم میگه خانم دکتر بهم 

میگم جون خودت نگو من استرس میگرم بخدا دیپلم بگیرم خدا شکر میکنم چه برسه خانم دکتر

من هیچکس نیستم من میام اینجا روحیم خوب شده نه که خودم بهتون ثابت کنم 🖤

چرا نشه وقتی یکی میاد خالی میبنده ک دختر پونزده ساله فراریم قربونش برم خود خوان سه تا زبان یاد گرفته رفته تو موسسه اموزش زبان استاد شده  دختر عمتم لابد میتونه دکتر بشه 

والا بخدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
دخترعمو از خود دکتره بیشتر قیافه میگیره 

😂😂😂

«لَا تَخَفْ وَلَا تَحْزَنْ ۖ إِنَّا مُنَجُّوكَ» نترس و غمگین نباش، ما تورا نجات می دهیم!🌱(۱۴٠۳/۲/۳)  خدایا من با تک تک سلول هام  بهت توکل کردم و امید دارم ب درست شدن اوضام...🥺 / +پس زخم هایمان چه؟؟ _نور از محل آن ها وارد می شود...🌱 /  در حال درمان افسردگی...❤️‍🩹
واااای😂😂😂😂 من ک پزشکی میخونم ترم ۹ام بم میگن دکتر میخام از خجالت بمیرم خودمو گم و گور میکنم ...

حس خوبی بهت دست میده نه بگن دکتر؟

2738
عزیزممم 

😘😘😘❤❤❤

«لَا تَخَفْ وَلَا تَحْزَنْ ۖ إِنَّا مُنَجُّوكَ» نترس و غمگین نباش، ما تورا نجات می دهیم!🌱(۱۴٠۳/۲/۳)  خدایا من با تک تک سلول هام  بهت توکل کردم و امید دارم ب درست شدن اوضام...🥺 / +پس زخم هایمان چه؟؟ _نور از محل آن ها وارد می شود...🌱 /  در حال درمان افسردگی...❤️‍🩹
بله میشه دندونساز تجربی  خب تو برو واقعا پزشکی بخون تا ناراحت نشی چرا از اینکه یکی به یه چیزی ...

ناراحت نشدم خندم گرف و سوال شد واسم

چطوری دستیار دکتر مگه دکتر میشه ؟ من که پرسیدم گفتن از همه رشته ها میشه رفت  میشه شرایطش بگی ...

عزیزم ربطی ب تحصیلات و کنکور اینا نداره..

یسری دوره هس..

مثل دوره ی تزریقات..

دوره ی اورژانس..

دوره ی دتدونپزشکی 

دوره ی بهیاری..

دوره ی پذیرش ازمایشگاه..

و خیلی چیزای دگ..

اون دوره ها رو شرکت میکنی..بهت از طریق فنی حرفه ای اینا مدرک میدن..بعد میتونی برا خودت تو مطبا و ازمایشگاها.‌یا درمونگاها کار پیدا کنی..

ولی اینکه دکتررررر بشی بااین مدرک ها یا مطب بزنی و این چیزا نیس..

بله میشه دندونساز تجربی  خب تو برو واقعا پزشکی بخون تا ناراحت نشی چرا از اینکه یکی به یه چیزی ...

بدون کنکور میشه دندون سازی رفت؟

2706